مقالات

تعمیر جلوبندی داستر در تهران

با تعمیر جلوبندی رنو داستر در خدمت شما هستیم. یکی از بخش های تخصصی در خودرو که حتما می بایست توسط یک تعمیرکار متخصص و با تجربه تعمیر و سرویس گردد، جلوبندی آن می باشد. جلوبندی در واقع به بخش جلویی و زیرین خودرو گفته می شود که وظیفه تعلیق خودرو، کاهش لرزش خودرو هنگام رانندگی بر روی سطوح ناهموار، و کاهش انتقال تکان ها به داخل کابین را بر عهده دارد.

بخش اصلی جلوبندی همان کمک فنرها هستند که به عنوان ضربه گیرعمل می کنند و بخش عظیمی از تکان های خودرو را دریافت و جذب می کنند. این موضوع به کاهش فرسودگی خودرو کمک شایانی می کند. در حالت کلی هرچثدر جلوبندی خودروی شما از کیفیت بالاتری برخوردار باشد رانندگی شما لذت بخش تر خواهد بود.

جلوبندی خودرو شمامل چه قطعاتی است؟

به هنگام تعمیر جلوبندی رنو داستر قطعات مختلفی بررسی و عیب یابی می شوند. در حالت کلی جلوبندی خودرو شامل فنر، کمک فنرهای جلو، اکسل، سیستم تعلیق جلو، میل موجگیر، سیستم چرخ ها، بلبرینگ و تپی چرخ ها، طبق و … می باشد. هر یک از این بخش ها ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعویض داشته باشد. در نظر داشته باشید به هنگام تعمیر جلوبندی رنو داستر قطعات در صورت خرابی می بایست با قطعات اصلی و اورجینال جایگزین شوند. در تعمیرگاه تخصصی رنو داستر تمامی قطعات جایگزین اصلی و تضمین شده هستند.

علائم خرابی جلوبندی داستر

متاسفانه برخی از رانندگان به صداهای موجود در خودرو اهمیتی نمی دهند ولی هر یک از این صداها نشانه خرابی یک بخش از خودرو است. برای جلوبندی نیز به راحتی می توانید تشخیص دهید که کدام بخش از خودرو شما به مشکل خورده است.

  • لرزش فرمان خودرو بخ دلیل بالانس نبودن چرخ ها و خرابی بلبرینگ
  • انحراف خودرو به طرفین به دلیل اشکال در اتصالات فرمان و تنظیم نبودن زوایای چرخ
  • گیج زدن خودرو به دلیل شل بودن میله تعادل
  • وجود سر و صدای نامتعارف هنگام عبور از موانع
  • سوت زدن چرخ ها به هنگام دور زدن در میدان

تعمیر جلوبندی رنو داستر به صورت تخصصی در مجموعه ایران رنو صورت می گیرد. شما عزیزان می توانید برای عیب یابی و تعمیر خودروی خود به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید.

لازم به ذکر است در این مجموعه تعمیر برق خودرو داستر نیز توسط متخصص برق رنو انجام می پذیرد. هنگامی که شما به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه می کنید خودرو به طور کامل عیب یابی می شود. هزینه تعمیر به شما اطلاع داده می شود و در صورت موافقت خودرو شما تعمیر می شود.

تعمیر جلوبندی داستر در تهران

تعمیرگاه جلوبندی داستر | جلوبندی داستر | نمایندگی مجاز داستر | تعمیرکار داستر

تعمیر جلوبندی داستر

یکی از علل خرابی جلوبندی رنو داستر خراب شدن طبق می باشد. این بخش از خودرو حتما می بایست توسط متخصص باتجربه تعمیر و بررسی شود بنابراین خودروی خود را به دست تعمیرکار نابلد نسپارید. در اینصورت حتما به نمایندگی مجاز ایران رنو مراجعه کنید تا از قطعات اصلی برای تعویض طبق استفاده شود.

دلیل خراب شدن طبق هل معیوب شدن بوش ها می باشد. مثلا هنگامی که از روی سرعت گیر می گذرید صدایی گوش خراش می شنوید مانند حالتی که یک قطعه در حال باز شدن است. برای کاهش هزینه ها در اولین فرصت به نمایندگی مجاز رنو داستر مراجعه کنید.

 

از علل دیگر خراب شدن جلوبندی رنو داستر کشیده شدن فرمان به طرفین می باشد. احتمالا این وضعیت را پیش از این تجربه کرده اید. هنگامی که فرمان را برای چند لحظه رها می کنی فرمان به طرفین کشیده می شود. برای رفع این مشکل با نمایندگی ایران رنو تماس بگیرید و برای مراجعه با متخصصین ایران رنو هماهنگ کنید.

مشکلات تغییر در ارتفاع خودرو

یکی دیگر از دلایلی که سبب وارد شدن ایراد به جلوبندی خودرو می شود تغییر ارتفاع خودرو به صورت غیر استاندارد است. پیشنهاد می شود به هیچ وجه ارتفاع خودرو را به صورت غیر استاندارد تغییر ندهید.

کسب اطلاعات بیشتر: تعویض روغن گیربکس داستر

 

مرکز تعمیر جلوبندی رنو داستر

تعمیر جلوبندی رنو داستر

تعمیر جلوبندی رنو داستر

ما تعمیر برق رنو ، خدمات سرویس دوره ای شامل تعویض روغن و فیلتر ها ، تعویض لنت های ترمز ، عیب یابی سیستم تعلیق و جلوبندی ، تنظیم موتور و … را ارائه میدهیم.

کم شدن قدرت و شتاب خودرو ، زیاد شدن غیر طبیعی مصرف بنزین ، صداهای غیر طبیعی و … از جمله نشانه های خرابی این بخش مهم از خودرو شما می تواند باشد.

اگر تعمیر خودور را به تاخیر بیندازید و با همین وضعیت به استفاده از خودرو ادامه دهید ، این کار باعث خراب شدن قطعات بیشتر و در نتیجه هزینه بیشتر برای شما می شود.

بنابراین پیشنهاد میکنیم در اولین زمان ممکن برای عیب یابی و درست کردن این بخش مهم به تعمیرگاه تخصصی رنو ما مراجعه نمایید. با بهترین تعمیرگاه ال90 در خدمت شما هستیم.

تعمیرگاه تخصصی ایران رنو واقع در تهرانپارس بلوار بابائیان، خیابان پنجم شیدایی، کوچه هفتم شمالی پلاک 10 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

شماره تماس:

09128896509

09120996450

021-77785115

021-77785114

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *