تعمیرگاه تخصصی ال نود

تعمیرگاه
تخصصی L90

با تعمیرگاه تخصصی ال نود در تهران در خدمت شما هستیم. این تعمیرگاه به آدرس تهرانپارس، بلوار بابائیان، خیابان پنجم شیدایی کوچه هفتم شمالی پلاک 10 آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای تعمیر خودرو ال 90 خود می توانید به تعمیرگاه ال نود در تهران مراجعه کنید.

تعمیر تخصصی موتور ال نود

تعمیر تخصصی گیربکس ال نود

تعمیر تخصصی جلوبندی ال نود

24/7

دریافت نوبت

نیاز به تعمیر داری؟

چرا انتخاب
ایران رنو

رنو ال نود با نام دقیق تر لوگان یک خودرو اقتصادی است که در سال 2004 توسط کمپانی رنو به تولید رسیده است. در واقع این خودرو نیاز یک محصول ارزان قیمت را براورده می کند. طراحان خودروی ال نود جهت ارائه یک محصول ارزان قیمت تولید ای خودرو را آغاز کردند. در ابتدا قرار بود این خودرو که در ایران به نام تندر نود معروف است جایگزین خط تولید پیکان شود که هیچگاه این عمل میسر نشد. و با ورود این خودرو به کشور به دلیل استقبال بی نظیر قیمت آن به سرعت رشد کرد. متاسفانه به دلیل اعمال تحریم ها تولید ال نود در ایران متوقف شده است.

سایر خودروهایی که در ایران رنو تعمیر می شود

اما دارندگان خودروی ال نود دغدغه داشتن یک تعمیرگاه تخصصی ال نود را نیز دارند. ولی نگران نباشید تعمیرگاه تخصصی ایران رنو جهت تعمیر خودروی ال نود شما آماده خدمت رسانی می باشد. شما عزیزان می توانید جهت تعمیر و یا سرویس خوردوی خود به آدرس درج شده در مقاله مراجعه کنید. تعمیرگاه تخصصی ال نود در تهران اماده ارائه خدمات می باشد.

 

بهترین تعمیرگاه ال 90 در تهران

در این بخش خدماتی که برای خودروی ال نود شما در تعمیرگاه تخصصی ال 90 در تهران انجام می شود شرح داده شده است. شماعزیزان برای تعمیر و یا عیب یابی خودروی ال نود خود می توانید به تعمیرگاه تخصصی ال نود مراجعه کنید.

 • تعویض کیت کامل تسمه تایم ال نود
 • تعویض روغن گیربکس ال نود
 • تعویض روغن موتور ال نود
 • تعمیر موتور کامل
 • تعمیر گیربکس ال نود
 • تعمیر سرسیلندر ال نود
 • تعمیر جلوبندی
 • تعمیر تخصصی برق ال نود
 • شستشوی سوزن انزکتور
 • تعویض فیلتر بنزین و فیلتر هوا
 • سرویس دوره ای ال نود
 • تعمیر کمک فنرهای جلو و عقب ال نود
 • تعویض بلبرینگ
 • تعویض لنت ترمز ال نود

تعمیرگاه تخصصی ال 90

خودرو ال نود یکی از تولیدات کشور فرانسه می باشد که یک خودرو اقتصادی محسوب می شود و به همین دلیل در ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. تعمیرات و نگهداری از ال 90 می تواند طول عمر آن را افزایش دهد. بنابراین برای داشتن یک خودرو سرحال لازم است که سرویس دوره ای ال 90 را در زمان های مناسب انجام دهید تا موجب کاهش هزینه های تعمیرات آن شوید. در ادامه شما را با بهترین تعمیرگاه تخصصی ال 90 آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

بهترین تعمیرگاه تخصصی ال 90

در یک تعمیرگاه تخصصی ال 90 می توانید از تمامی خدمات مورد نیاز یک خودرو بهره مند شوید. ارائه خدمات باکیفیت، استفاده از قطعات اصلی، تعهد و رضایت مشتری همراه با خوشرویی از ویژگی های یک تعمیرگاه ال 90 می باشد. با توجه به مخارج بالای نگهداری خودرو بهتر است تعمیرگاهی را انتخاب کنید که قیمت آن ها منصفانه باشد و طبق تعرفه اجرت ها را دریافت کنند. ایران رنو بهترین تعمیرگاه تخصصی ال 90 می باشد که می توانید برای دریافت خدمات به این مجموعه مراجعه کنید.

خدمات تخصصی تعمیرگاه ال 90

 • تعویض بلبرینگ چرخ جلو
 • تعمیر جلوبندی ال ۹۰
 • تعویض بلبرینگ تندر ۹۰
 • تعویض لنت جلو
 • تعویض واتر پمپ
 • تعویض شمع و وایرها
 • شستشوی انژکتورها
 • تعویض روغن گیربکس ال ۹۰
 • تعمیر گیربکس ال ۹۰
 • تعویض لنت عقب
 • تعویض بلبرینگ چرخ عقب
 • تعمیر سرسیلندر
 • تعویض کمک فنر جلو و فنر عقب ال ۹۰

در صورتی که خودرو ال 90، تندر 90 و یا پارس تندر دارید توصیه می کنیم برای تعمیر و سرویس آن به یک مرکز معتبر مانند ایران رنو مراجعه کنید. ایران رنو یکی از بهترین تعمیرگاه های ال 90 در تهران است که تمامس خدمات مورد نیاز شما را با بالاترین استانداردها ارائه می دهد.

مشکلات شایع ال 90

خودرو ال نود یا همان تندر نود یکی از خودروهای باکیفیت خارجی در ایران محسوب می شود اما در اثر استهلاک و یا سهل انگاری می تواند با مشکلاتی مواجه شود. یکی از رایج ترین مشکلاتی که دارندگان خودرو ال 90 ممکن است با آن مواجه شوند استهلاک گردگیر پلوس می باشد که در صورت عدم توجه به آن با تخلیه روغن گیربکس روبرو خواهید شد. این موضوع می تواند صدمه جدی به گیربکس خودرو وارد کند و در نتیجه سلامت خودرو را به خطر بیندازد.

از دیگر مشکلات ال 90 که برای حل آن می بایست به طور مرتب به تعمیرگاه تخصصی ال 90 مراجعه کنید تعویض روغن و تسمه تایم می باشد. تعویض به موقع روغن موتور و روغن گیربکس می تواند عمر مفید خودرو شما را حداقل دو برابر کند. همچنین تسمه تایم نیز طبق زمان های تعیین شده توسط شرکت رنو می بایست هر چهار سال یکبار تعویض شود.  توصیه می کنیم برای دریافت خدمات حرفه ای ترین تعمیرگاه ال 90 در تهران به ایران رنو مراجعه کنید.

خدمات تخصصی تعمیرگاه ال 90 ایران رنو

تعمیر جلوبندی ال 90: جلوبندی و سیستم تعلیق یکی از باکیفیت ترین بخش های خودرو می باشد که در صورت خرابی می بایست برای تعمیر به یک متخصص مراجعه کنید. کشیده شدن فرمان به طرفین یکی از مهم ترین ایرادات و شایع ترین گزینه های خرابی ال 90 است. برای تعمیر این بخش می توانید به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید.

تعمیر گیربکس ال 90: گیربکس جدید ال ۹۰ از مکانیزم پیشرفته ای بهره مند است که کمتر دچار آسیب می شود. به شرطی که در تعویض روغن گیربکس و سایر موار نگهداری آن دقت کنید. کلاچ هیدرولیکی از مشخصه های این گیربکس است که باعث می شود تا کمتر دچار خرابی شود. اما در صورت خرابی گیربکس تندر ۹۰ به هر دلیلی می توانید به تعمیرگاه تخصصی ال ۹۰ مراجعه کنید.

تعویض بلبرینگ چرخ ال 90: بلبرینگ چرخ یکی از قطعات چرخ های جلو عقب خودروی تندر نود می باشد. در صورت خرابی هر کدام از بلبرینگ ها باید آن را در سریع ترین زمان تعویض کنید. ممکن است در صورت خرابی یک بلبرینگ تعمیرکار همه آنها را تعویض کند اما این کار ضرورتی ندارد. یکی از ویژگی های تعمیرکار متعهد این است که از صرف هزینه های بی مورد پیشگیری کند.
 

بهترین تعمیرگاه ال نود در تهران

ضمن عرض ادب و احترام خدمت شما عزیزان از اینکه ما را برای خدمت رسانی انتخاب کرده اید بسیار سپاسگذاریم. شما با ایران رنو به هرآنچه خودروی رنو شما نیاز دارد دسترسی خواهید داشت. با بهترین تعمیرگاه ال نود در تهران در خدمت شما هستیم.
من مهندس یوسف قدردان کارشناس رشته مکانیک و سرپرست تعمیرگاه تخصصی ایران رنو دارای بیش از ده سال تجریه در زمینه تعمیرات تخصصی رنو هستم.

هدف این مجموعه ارائه خدمات و رضایت خاطر شما مشتریان عزیز از انتخاب تعمیرگاه تخصصی ایران می باشد.

شرکت های خودرو سازی در سطح جهان از آخرین تکنولوژی های موجود در هرصه ساخت خودرو استفاده می کنند. به همین دلیل مشتریان می بایست برای نگهداری و تعمیر خودروی خود از کارشناسان متخصص در این زمینه بهره گیرند.

تعمیرگاه تخصصی رنو با به کارگیری تعمیرکاران و کارشناسان ماهر در زمینه تعمیر خودروهای رنو مگان، تالیسمان، سفران، اسکالا، کپچر، لتیتود و … در خدمت شماست.

شما عزیزان می توانید همه روزه از ساعت 9 الی 18 به جز روزهای تعطیل، با برقراری تماس با مشاورین ما از کارشناسی زبده مان بهره مند شوید. تعمیرگاه تخصصی ال نود در تهران.

تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

آدرس: تهران-تهرانپارس بلوار بابائیان، خیابان پنجم شیدایی، کوچه هفتم شمالی پلاک 10 به مدیریت مهندس یوسف قدردان

سوالات متداول

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo suscipit.

لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

لیست تمامی خودرو ها در سایت موجود میباشد.

آدرس مجموعه در قسمت ارتباط باما میباشد.

همین حالا تماس بگیرید