مقالات

تعمیرگاه تخصصی برق تالیسمان

با معرفی بهترین تعمیرگاه برای تعمیر برق رنو تالیسمان در خدمت شما هستیم. اگر خودرو تالیسمان شما دچار ایراد برقی شده است و برای تعمیر آن به دنبال یک تعمیرگاه تخصصی و باتجربه هستید درست آمده اید. تعمیرگاه تخصصی رنو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت از تعمیرگاه تخصصی تالیسمان می توانید با شماره 09128896509 تماس حاصل نمایید.

تعمیر برق تالیسمان در تهران

رنو تالیسمان دارای یک لبه اسپرت است که جذابیتی به دوچندان به گروه رنو می بخشد. قسمت جلویی چشمگیر ، با نمای زیبا ، شانه های چشمگیر و موضع قاطعانه. با ارائه حجم های متعادل و سخاوتمندانه ، تالیسمان یک اتومبیل جذاب و پویا در سالن است که نوید بخش اوقات خوبی را در آینده می دهد.

رنو تالیسمان با رینگ های چرخ دار 18 اینچی و باله های جانبی کروم تصفیه شده ، طراحی خود را ارتقا می بخشد. علامت روشنایی آن ترکیبی از قابلیت نفوذ چراغ های جلو  و یک سبک متمایز از چراغ های روشنایی روز است. اینها همه نشانه های سبک مدرن خودرو است.

تالیسمان شما را به سفری مبتکر و ابتکاری می برد. با سیستم انحصاری Multi-Sense شما می توانید تجربه رانندگی خود را متناسب با روحیه خود انتخاب کنید. تجربه رانندگی برتر را با راحتی بیشتر و نگه داشتن جاده با سیستم تعلیق میرایی متغیر کنترل الکترونیکی ، یک ویژگی منحصر به فرد، تجربه کنید. وسایل نقلیه را از طریق تبلت صفحه لمسی خازنی بزرگ، کنترل کننده چند منظوره مرکزی یا دکمه میانبر Multi-Sense کنترل کنید. با سیستم صوتی Bose Surround با 13 بلندگو و تقویت کننده دیجیتال از یک تجربه موسیقی بی نظیر لذت ببرید. با استفاده از رنو تالیسمان ، هر مقصد منجر به تجربه های جدید می شود.

ارگونومی موقعیت رانندگی برای شما طراحی شده است. شماره گیری Multi-Sense از کنسول مرکزی به راحتی قابل دسترسی است و کنترل کاملی بر تجربه شما را ارائه می دهد. هر مدی را که انتخاب کنید ، جهان شما تغییر شکل می دهد ، از صفحه داشبورد گرفته تا محیط روشنایی و فعال سازی صندلی های ماساژ. در قلب داشبورد ، رایانه لوحی بصری و متصل R-Link 2 به شما امکان می دهد تمام فن آوری داخلی را کنترل کنید. لذت یک قدم جلوتر با رنو تالیسمان است.

یک فضای داخلی بزرگ را که متمرکز بر رفاه تعبیه شده است. . در داخل ماشین ، مسافران فضای زیادی برای حرکت دارند. در قسمت جلو ، صندلی های چرمی سوراخ دار و ملافه با عملکرد تهویه مطبوع، تهویه ، گرمایش و ماساژ احساس “سالن اجرایی” را ایجاد می کنند.

تسلط به راه

رنو تالیسمان به لطف سیستم تعلیق میراث متغیر منحصر به فرد و کنترل شده الکترونیکی ، با آپولوب رانندگی می کند. سیستم Renault Multi-Sense همه جنبه های کنترل وسیله نقلیه شما را تغییر می دهد ، مانند داشتن چندین ماشین در یک وسیله نقلیه. تجربه رانندگی خود را تشدید کنید.

انتخاب نوع رانندگی

سیستم انحصاری Renault Multi-Sense® از انقلابی در تجربه رانندگی شما با استفاده از میرایی متغیر با کنترل الکترونیکی استفاده می کند. نگه داشتن جاده وسیله نقلیه خود را متناسب با روحیه خود فقط با یک کلیک تغییر دهید. از پنج حالت رانندگی مختلف ، از حالت اسپرت تا حالت راحتی ، یکی را انتخاب کنید. تمام فن آوری های تجربه رانندگی درگیر هستند: پاسخ میرایی کنترل شده ، پاسخ گیربکس EDC ، پاسخ شتاب ، تلاش فرمان ، محیط نور محیط ، پیکربندی خوشه ابزار ، صدای موتور و راحتی صندلی. پنج تجربه رانندگی بی نظیر را تجربه کنید.

در جاده آزاد ، هم افزایی بین فن آوری های مختلف کنترل مسیر بسیار دقیق و نگه داشتن جاده را برای ثبات بی نظیر ارائه می دهد. پاسخ شاسی با توجه به حالت رانندگی Multi-Sense® انتخاب شده تغییر می کند. میراگرهای الکترونیکی حرکت عمودی و احساس سواری (محکم یا نرم) را کنترل می کنند. عملکرد کمک فنرها به طور مداوم با دینامیک خودرو و ورودی راننده (حرکت فرمان ، تغییر مسیر ، شتاب ، ترمز و غیره) سازگار است. سوپاپ های برقی نصب شده بر روی میراگر هر چرخ به طور مداوم شرایط جاده را ارزیابی می کند و حرکت را در هر ثانیه 100 بار تنظیم می کند.

رایانه بصری

رنو تالیسمان یک تجربه چندرسانه ای با صفحه نمایش بزرگ را به شما ارائه می دهد. با استفاده از تبلت 8.7 اینچی متصل به R-Link 2 ، پشت فرمان بنشینید و کلیه عملکردهای اتومبیل خود را کنترل کنید. صفحه نمایش های خانگی را می توان با استفاده از سیستم ویجت سفارشی کرد ، بنابراین عملکردهای مورد علاقه و پرکاربرد شما همیشه در نوک انگشتان شما هستند.

نمایشگر را سفارشی کنید ، تنظیمات صندلی و آینه دید عقب را ذخیره کرده و حداکثر 6 نمایه مختلف را پیکربندی کنید. حالت Multi-Sense خود را انتخاب کنید. تنظیمات فناوری کمک رانندگی و نمایشگر هدآپ را برای آرامش خاطر کامل تنظیم کنید. بگذارید نوآوری رنو راهنمای شما باشد. تعمیرگاه تخصصی برق تالیسمان.

تعمیرگاه تخصصی برق تالیسمان | تعمیر ECU تالیسمان | تعمیر ایسیو | تعمیر تخصصی برق خودرو

تعمیرگاه تخصصی برق تالیسمان | تعمیر ECU تالیسمان | تعمیر ایسیو | تعمیر تخصصی برق خودرو

هنر استقبال از شما

با نزدیک شدن ، وسیله نقلیه شما را می شناسد ، چراغ های روشنایی روز روشن می شوند ، کابین روشن می شود ، آینه های درب مستقر می شوند و محیط روشنایی غیرفعال می شود. حداکثر 25 لیتر فضای ذخیره سازی در داخل کابین قرار دارد و فضای ذخیره سازی هوشمندی از جمله محفظه یخچالی برای میان وعده ها و نوشیدنی های شما را فراهم می کند.

رنو تالیسمان حتی دسترسی به صندوق عقب را از طریق صندلی عقب مرکز عقب نیز در اختیار شما قرار می دهد. پای خود را زیر سپر عقب حرکت دهید تا صندوق عقب به طور خودکار باز شود. صندوق عقب فضای ذخیره سازی سخاوتمندانه 608 لیتری را به شما ارائه می دهد. وقتی موتور را متوقف می کنید صندلی حافظه راننده 50 میلی متر عقب حرکت می کند تا به شما کمک کند از خودرو خارج شوید. سپس به تنظیمات موقعیت نشستن ذخیره شده شما باز می گردد. رنو تالیسمان طرح ایده آل برای همه سبک های زندگی ، چمدان ، فعالیت ها ، خانواده و دوستان شما دارد. فقط بارگیری کنید و بلند شوید.

شما عزیزان می‌توانید برای تعمیر برق خودروی رنوی خود همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو واقع در تهرانپارس بلوار بابائیان، خیابان پنجم شیدایی، کوچه هفتم شمالی پلاک 10 به مدیریت مهندس قدردان مراجعه کنید.

شماره تماس:

09128896509-مهندس قدردان

021-77785115

021-77785114

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *