تعمیرگاه ساندرو در تهران

با تعمیرگاه تخصصی ساندرو در خدمت شما هستیم. در صورتی که به دنبال یک تعمیرگاه ساندرو معتبر در زمینه خدمات ساندرو هستید با ایران رنو همراه باشید. رنو ساندور خودرویی که اخیرا با همکاری نیسان و پارس خودرو در کشور ایران عرضه شده است. این خودرو در دو مدل دنده دستی و دنده اتوماتیک در بازار ایران وجود دارد. از نظر تجهیزات نسبت به دیگر خودروهای رنو مانند داستر در سطح پایین تری قرار دارد ولی کیفیت این خودرو بالاست و می توان به عنوان یک خودروی خانوادگی مناسب آن را در نظر گرفت. با نمایندگی مجاز ساندرو در تهران در خدمت شما هستیم.

در صورتی که صاحب خودرو های ساخت رنو و به خصوص رنو ساندرو هستید، حتما باید با تعمیرگاه ساندرو آشنایی داشته باشید. با این که واردات چندین سالی است که در کشور ما ممنوع است و ما آخرین مدل خودروهای خارجی را در کشورمان نمی بینیم، اما با این حال هم تعداد برند های خارجی ای که خودرو هایشان در ایران و بازار خودرویی ایران وجود دارند کم نیست. یکی از این برند های خوش آوازه ای که در ایران خودروهایش حضور نسبتا پر رنگی دارند، شرکت رنو است. یکی از خودرو های خوش ساخت و بسیار با کیفیت شرکت خودروسازی رنو هم، خودروی رنو ساندرو است. در ادامه بحث تعمیرگاه ساندرو هم همراه ایران رنو باشید تا بهتر و بیشتر با مسائلی مثل تعمیرگاه رنو ساندرو، تعمیرگاه ساندرو تهران، بهترین تعمیرگاه ساندرو و…. آشنا شوید.

خودوری ساندرو ساخت کشور فرانسه است و در سال 2009 طراحی شده است. دارای موتور چهار سیلندر و 16 سوپاپ است. از امکانات رنو ساندرو می توان به ترمزهای جلو دیسکی و عقب کاسه ای و ترمز ضد قفل ABS اشاره کرد.

همواره اولین سوال پس از خرید یک خودروی خوب و خارجی این است که برای سرویس خودرو کجا مراجعه کنم؟

با تعمیرگاه تخصصی ساندرو در خدمت شما هستیم. تعمیرگاه تخصصی رنودر این زمینه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

تعمیرگاه تخصصی رنو ساندرو

تعمیرگاه رنو ساندرو

یکی دیگر از مهم ترین موضوعاتی که برای افراد صاحب خودرو های رنو، و به خصوص صاحبین خودروی رنو ساندرو وجود دارد، بحث یافتن بهترين تعمیرگاه ساندرو تهران است که به اندازه مطالبی مثل تعمیرگاه رنو ساندرو و… اهمیت دارد. به همین خاطر در قسمت پایینی این پاراگراف به یکسری از مهارت ها و تخصص ها، و خدماتی که در یک تعمیرگاه حرفه ای مگان مثل ایران رنو باید به مشتریان و شما عزیزان ارائه شوند اشاره هایی شده است. برخی از ویژگی های یک تعمیرگاه خوب مثل تعمیرگاه تخصصی ایران رنو  عبارت اند از:

پرسنل و تعمیرکاران متخصص: اولین پارامتری که یک تعمیرگاه ساندرو معتبر باید داشته باشد، پرسنل و کادری متخصص است که دارای تجربه ی کافی در زمینه ی تعمیرات خودرو و به خصوص خودرو های ساخت رنو باشند و بتوانند به آسانی مشکل خودروی شما را تشخیص داده و برای برطرف کردن آن اقدام کنند.

دادن مشاوره و راهنمایی به مشتری: زمانی که شما برای تعمیر خودروی ساندروی خود به بهترین تعمیرگاه ساندرو یعنی ایران رنو مراجعه نمایید، وظیفه تعمیرکاران حرفه ای آنجا است که به شما دلایل ایجاد شدن نقص در خودرو و راهکار های پیشگیری از آن را توضیح بدهند و بتواند هزینه ی نهایی تعمیر و تعویض قطعات را تخمین زده و به شما اعلام کنند.

 تعویض قطعات دستگاه: پس از شناسایی و تشخیص عیب ایجاد شده در خودرو، تعمیرکاران تعمیرگاه رنو ساندروی معتبر مثل تعمیرگاه تخصصی ایران رنو برای تعویض و یا تعمیر قطعات ساندروی شما اقدام خواهند کرد، اگر قرار است قطعه ای تعویض شود وظیفه ی تعمیرکاران بهترین تعمیرگاه ساندرو این است که از قطعات اصل و اورجینال برای خودری شما استفاده کنند.

پرداخت هزینه معقول: یکی از مهم ترین پارامتراهایی که از نظر مشتری بسیار اهمیت دارد، پرداخت هزینه ی معقول و منطقی پس از تعمیر خودروی می باشد. یک تعمیرگاه رنو ساندرو خوب باید بتواند هزینه های انجام خدمات را به گونه ای تنظیم کند که پرداخت آن برای مشتری سخت نباشد و باعث رضایت مشتری شود. این ویژگی یکی از ویژگی های اصلی تعمیرگاه تخصصی ایران رنو است.

شما عزیزان جهت هریک از خدماتی که در ادامه مقاله بیان شده است می توانید به مجموعه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید.

 • سرویس دوره ای خودروی ساندرو
 • تعویض روغن رنو ساندرو
 • تعویض گیربکس رنو ساندرو
 • تمامی خدمات مربوط به گیربکس و تعمیرات آن
 • تمامی خدمات مربوط به جلوبندی و تعمیرات آن
 • خدمات مربوط به برق رنو ساندرو
 • دیاگ اصلی شرکت رنو
 • تعمیر سرسیلندر
 • تعویض واشر سرسیلندر
 • تعویض لنت چرخ ها
 • شستشوی سوزن انژکتور
 • تنظیم موتور برای کاهش سوخت
نمایندگی رنو سفران | تعمیرگاه تخصصی سفران در تهران | تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران

تعمیرگاه ساندرو‌ تهران

پیش از این که با تعمیرگاه ساندرو تهران و ویژگی هایی که باید داشته باشد، آشنا شویم، بهتر است که کمی در مورد مشخصات خودروی رنو ساندرو بدانیم. اغلب مشخصات این خودرو همانند خودروی ال 90 است ، به همین دلیل نگرانی از بابت وجود تعمیرگاه رنو ساندرو به وجود نمی آورد، این خودرو دارای موتوری 1.6 لیتری است که 105 اسب بخار قدرت دارد  که گشتاوری حدود 140 نیوتون متر ایجاد میکند ؛ ازمشخصات این خودرو میتوان به شتاب 10.5 ثانیه ای ، فرمان هیدرولیکی ، ترمز ضد قفل یا همان ABS  ، استاندارد آلایندگی یورو 4 و ….. اشاره کرد.

از دیگر مشخصات خودروی رنو ساندرو، پیش از صحبت درباره تعمیرگاه ساندرو تهران نیز میتوان به محور جلو بودن، مصرف 6.7 لیتر بنزین در هر صد کیلومتر جاده ای و مصرف 3/7 لیتر بنزین در مصرف شهری، داشتن گیربکس 4 سرعته در نسخه اتوماتیک و گیربکس 5 سرعته در نسخه دستی و حداکثر سرعت 175 کیلومتر بر ساعت اشاره کرد؛ با توجه به مشخصات اگر به دنبال خودرویی شهری هستید نگرانی از بابت وجود تعمیرگاه رنو ساندروی معتبر و تعمیر و نگه داری آن نداشته باشید و خودروی رنو ساندرو را در گزینه های اصلی خود قرار دهید. در صورتی که صاحب خودروی رنو ساندرو هستید، می توانید برای انجام اعمال نگهداری و تعمیرات به مجموعه ایران رنو مراجعه کنید.

یکی دیگر از نکات مهم به جز تعمیرگاه رنو ساندرو این که پیش از خرید هر دستگاهی از ویژگی ها، مشخصات و مزایا و معایب آن به طور کاملی مطلع باشیم، از اوجب واجبات است. خودرو ها و خودروی رنو ساندرو هم از این قاعده مستثنی نیستند و شما پیش از اقدام برای خرید آن باید با برخی از مزایا و معایب رنو ساندر آشنا باشید. یکسری از مزایا و معایب رنو ساندرو در قسمت پایینی آمده اند.

مزایا رنو ساندرو:

 • کیفیت ساخت بالا و خوش ساخت بودن.
 • بازار دست دوم خوب و راحتی نسبی در صورت تصمیم برای فروش آن.
 • فضای به اندازه، مناسب و قابل قبول کابین و اتاق خودرو.
 • سیستم تعلیق مناسب و نرم خودرو که برای سرنشینان راحتی را به ارمغان می آورد.
 • دوام فنی و دیر تر خراب شدن موتور و قطعات مختلف آن در مقایسه با رقبا.
 • مناسب بودن گیربکس چه در مدل دستی و چه در مدل اتومات.
 • معایب رنو ساندرو:
 • فقر خودو در زمینه امکانات رفاهی و کمکی راننده و سرنشینان.
 • طراحی بسیار ساده و قدیمی خودرو.
 • ارگونومی نسبتا نامطلوب در صندلی سرنشینان عقب.
 • عدم وجود فرمان پذیری عالی و متوسط بودن فرمان پذیری.

سرویس های مهم رنو ساندرو

 • سرویس مربوط به تعویض تسمه تایم

در تعمیرگاه تخصصی ساندرو تعویض کیت کامل تسمه تایم در هر 60 هزار کیلومتر صورت می گیرد. با توجه به نکاتی که در دفترچه راهنمای خودروی رنو ساندرو درج شده است. در صورتی که تعویض تسمه تایم خودروی را به تعویض بیندازید؛ پاره شدن تسمه تایم سبب بهم ریختن زمان حرکت سوپاپ و پیستون می شود و خرابی های جبران ناپذیری را به بار می آورد. در نظر داشته باشید پارگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی ممکن است ضرر جانی نیز داشته باشد.

 • تعویض روغن گیربکس

تعویض روغن گیربکس در تعمیرگاه تخصصی ساندرو هر 50 هزار کیلومتر صورت می گیرد که زمان استاندارد با توجه به دفترچه راهنمای خودرو ساندرو می باشد. در نظر داشته باشید اگر روغن گیربکس به موقع تعویض نشود سبب کاهش فشار روغن و خرابی قطعات داخل گیربکس می شود. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که تعویض روغن گیربکس حتما می بایست توسط دستگاه صورت گیرد و تعویض دستی آن سبب خرابی خودرو می شود. این کار در نمایندگی مجاز ساندرو توسط متخصصین و با دستگاه مخصوص انجام می شود.

 • تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور همراه با فیلترها هر 7 هزار کیلومتر در تعمیرگاه تخصصی ساندرو توسط بهترین تعمیرکار ساندرو در تهران انجام می شود. اگر از زمان تعویض روغن موتور شما بگذرد سبب جرم بستن درون موتور می شود که می بایست برای تعمیر موتور به تعمیرگاه مراجعه کنید که هزینه های اضافی را شامل می شود.