تعمیر بخاری استپ وی در تهران

تعمیر بخاری استپ وی در تهران

شاید تعمیر بخاری استپ وی در تهران یکی از دغدغه های کسانی باشد که این ماشین ها را در اختیار دارند. خودرو ساندرو استپ وی برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ طراحی و تولید شده است که چند سالی هم می شود که در بازار خودرویی ایران نیز وجود دارد. با توجه به رسیدن فصل زمستان و سردی هوا، تعمیر بخاری استپ وی در تهران نیز یکی از نیاز های اساسی افرادی است که این نوع از ماشین ها را در اختیار دارند. برای این که با تعمیر بخاری استپ وی در تهران و یا مطالب دیگری مانند خدمات پس از فروش ساندرو استپ وی، نمایندگی رنو ساندرو در شرق تهران، تعمیر بخاری ساندرو در تهران و … بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می شود که در ادامه هم همراه با تعمیرگاه رنو تهران بمانید.

تعمیر بخاری استپ وی در تهران

پیش از آن که درباره ی تعمیر بخاری استپ وی در تهران و همچنین خدمات پس از فروش ساندرو استپ وی صحبت شود بهتر است با استپ وی و ویژگی های این خودرو بیشتر آشنا شویم. در بحث تعمیر بخاری ساندرو در تهران این را بدانید که استپ وی در بازار خودرو به عنوان نسخه هاچ‌بک بک ال نود از آن نام برده می شود و با تغییراتی که در آخرین نسخه بر روی آن انجام شد، ظاهر آن تا حدودی بهتر از قبل و یا به عبارتی جوان پسندانه تر شد.

این خودرو در واقع یکی از خودرو های اقتصادی می باشد که بیشتر با آرم رنو به فروش می رسد. ساندرو استپ وی به دلیل ارتفاع بالایی که در فنر های خود دارد، لقب هاچ بک قد بلند را نیز به خود اختصاص داده است. این ویژگی باعث می شود که گذراندن دست انداز و یا سرعت گیر به روش راحت تر و بهتری انجام شود. استپ وی از نظر ظاهری تفادت زیادی با ساندرو های معمولی ندارد.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعویض تسمه تایم ساندرو

تعمیر بخاری استپ وی در تهران

تعمیر بخاری استپ وی در تهران

از جمله تفاوت هایی که ساندروهای معمولی با استپ وی دارند می توان به رینگ های متفاوت و همچنین بار بندی که بر روی سقف استپ وی طراحی شده است اشاره نمود. این تغییرات باعث شده اند تا استپ وی کمی حالت اسپرت به خود بگیرد. اما از ویژگی های منفی طراحی استپ وی، طراحی داخلی آن می باشد.

تعمیر بخاری استپ وی شرق تهران

در بحث تعمیر بخاری استپ وی در تهران این را هم بدانید که داخلی استپ وی به اندازه کافی مناسب نیست و لذت رانندگی که باید به مخاطب بدهد را ندارد. به طور مثال می توان به زاویه فرمان اشاره نمود. در مدل دنده ای استپ وی فرمان ماشین، قابل تنظیم نمی باشد و در زاویه بدی از نظر کاربران قرار دارد. همین موضوع از دلایل اصلی خستگی رانندگی با استپ وی به شمار می رود. همچنین یکی دیگر از انتقاد هایی که به طراحی داخلی استپ وی وارد است، طراحی بسیار ساده و بدون آپشن داشبورد می باشد که از نظر کاربران بسیار ضعیف عمل شده است.

جالب است بدانید که موتور استپ وی با موتور ماشین رنو مگان یکی است و از لحاظ کیفیت، بیشتر کاربران را راضی نگه داشته است و از کیفیت خوبی برخوردار است. به طور کلی می توان گفت که از نظر ظاهری نسبت به آل نود، طراحی بهتری انجام شده است اما هنوز هم خیلی جای کار دارد. در ادامه برخی دیگر از ویژگی های این خودرو به شما معرفی شده اند.

 • ارتفاع تعلیق استپ وی نسبت به ساندرو معمولی در چند سانتی متر افزایش پیدا کرده است.
 • فاصله تعویض دنده ها با یکدیگر به مقدار چشمگیری کوتاه تر شده است.
 • به جای کلاچ سیمی، از کلاچ هیدرولیک در مدل دنده ای استپ وی استفاده شده است.

علل خرابی بخاری استپ وی

خدمات پس از فروش ساندرو استپ وی شامل موارد مختلفی مانند تعمیر بخاری ساندرو در تهران نیز می شود. در ادامه برخی از مزیت ها و معایب استفاده از ساندرو استپ وی برای شما نام برده شده اند.

مزایا

دوام و ماندگاری بالای فنی: یکی از مزیت های استفاده از ساندرو استپ وی در بحث تعمیر بخاری استپ وی در تهران، فنی آن مانند موتور این خودرو می باشد. موتور ساندرو استپ وی همان طور که اشاره شد با موتور ماشین رنو مگان یکی می باشد.

فروانی قطعات یدکی فنی: از دیگر مزایای ساندرو استپ وی، فراوانی قطعات فنی و یدکی آن می باشد که شما در مواقعی که به آن ها نیاز دارید اذیت نمی کند.

سواری نرم: با توجه به نظرات اکثر کاربران، می توان نتیجه گرفت که سواری ساندرو استپ وی نرم و قابل قبول می باشد و از این لحاظ به خوبی طراحی شده است.

معایب

افزایش قیمت غیر معقول: همان طور که اشاره شد استپ وی نسبت به ساندرو معمولی تغییرات اندک ظاهری داشته است و شباهت زیادی بین این دو نسخه وجود دارد. اما یکی از معایب اسنپ وی این است افزایش قیمت باور نکردنی و غیر معقولی نسبت به تغییراتی که به آن داده شده است دارد.

کسب اطلاعات بیشتر: علت روشن شدن چراغ چک ساندرو

طراحی نا مناسب داشبورد: همان طور که اشاره شد یکی دیگر از معایب استپ وی طراحی داخلی بد آن می باشد. در طراحی داشبورد استپ وی امکانات خاصی برای لذت رانندگی بیشتر در نظر گرفته نشده است.

تعمیر بخاری استپ وی در تهران

تعمیر بخاری استپ وی در تهران

هندلینگ ضعیف: با توجه به افزایش ارتفاع فنر پیش بینی می شد که هندلینگ استپ وی ضعیف تر شود. این موضوع نیز از ویژگی های منفی و معایب استپ وی به شمار می رود.

مصرف سوخت بالا: مورد بعدی از معایب تهیه استپ وی در مطلب تعمیر بخاری ساندرو در تهران را می توان به مصرف سوخت بالا در استپ وی اختصاص داد. یکی دیگر از معایب استپ وی سوخت زیادی است که این خودرو مصرف می کند.

نمایندگی رنو ساندرو در شرق تهران

امید است مطالب بیان شده در طی بحث تعمیر بخاری ساندرو در تهران و همچنین مطالب دیگری نظیر خدمات پس از فروش ساندرو استپ وی، نمایندگی رنو ساندرو در شرق تهران، تعمیر بخاری استپ وی در تهران و … به اندازه کافی برای شما مفید بوده و در بالا بردن سطح آگاهی شما در مورد این خودرو موثر بوده باشد. اگر به دنبال نمایندگی رنو ساندرو در شرق تهران و یا تعمیر بخاری استپ وی در تهران هستید به شما توصیه می شود که به سایت ایران رنو که یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین مراکز خودرویی در تهران می باشد، مراجعه بفرمایید و با مشاوران این مجموعه که همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند، مشورت های لازم را گرفته و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

تعمیر بخاری ساندرو در تهران

تعمیر بخاری ساندرو

تعمیر بخاری ساندرو، یکی از مهم ترین خدمات مورد نیار صاحبین خودرو های ساندرو، به خصوص در فصول سرد سال می باشد. در زمان های سرد سال و به خصوص در فصل زمستان که برودت هوا تشدید می شود و سرما هوای غالب بر شهر می شود، بخاری های خودرو ها به شدت می توانند به ما انسان ها کمک کنند، تا زمانی که در منزل نیستیم هم، گرما مناسب و مطبوعی داشته باشیم. با تعمیر بخاری ساندرو در تهران همراه ما باشید.

به واسطه همین موضوع، خراب شدن بخاری ماشین در فصل زمستان، می تواند یکی از بدترین اتفاق ها برای هر راننده ای باشد. برای این که با بخاری خودرو، خودروی ساندرو و مسائلی مثل تعمیر بخاری ساندرو در تهران، مرکز تعمیر بخاری ساندرو و… بیشتر آشنا شوید، در ادامه بحث تعمیر بخاری ساندرو هم همراه بهترین تعمیرگاه رنو بمانید.

تعمیر بخاری ساندرو در تهران

قبل از این که در مورد تعمیر بخاری ساندرو در تهران صحبت کنیم، بیایید تا کمی در مورد خود خودروی ساندرو بدانیم، ساندرو خودرویی است که در سال ۲۰۰۸ توسط رنو در نمایشگاه ژنو رونمایی شد از سال ۲۰۰۹ تاکنون در تمام کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین در کشورهای متعددی در آمریکای لاتین، آمریکای جنوبی ،آفریقا ،آسیای میانه و خاورمیانه عرضه گردیده‌است. خط تولید آن نیز در کشورهای رومانی، فرانسه، ترکیه، آرژانتین ،برزیل، کلمبیا، پرتوریا، آفریقای جنوبی، کازابلانکا، مراکش، روسیه و در ایران توسط پارس خودرو می‌باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه تعویض تسمه تایم ساندرو چقدر است؟

تعمیر بخاری ساندرو در تهران

تعمیر بخاری ساندرو در تهران

اما حال که داریم در مورد تعمیر بخاری ساندرو صحبت می کنیم، بد نیست که کمی هم خودروی ساندرو را بررسی کنیم. اگر به دنبال طراحی اغواگرایانه و آپشن‌های پرشمار هستید باید در همین ابتدای کار دور رنو ساندرو را خط بکشید، ساندرو حتی از نظر توانایی‌های حرکتی و ایمنی هم یک ماشین معمولی به حساب می‌آید و با شتاب رسمی 11.5 ثانیه و داشتن 3 ستاره ایمنی اروپایی متوسط ظاهر می‌شود.

با این حال فرزند بی‌ادعای رنو ویژگی‌هایی دارد که آن را به خودرویی پرفروش در ایران و سایر کشورهای جهان بدل نموده است. مهم‌ترین مورد کیفیت ساخت بالا و استهلاک پایین خودرو است که به هزینه نگهداری معقول اتومبیل انجامیده. همین جان‌سخت بودن باعث شده که ساندرو نسبت به رقبای چینی خود افت قیمت کمتری در نمونه‌های دست دوم تجربه کند و راحت‌تر از آنها به پول نقد نزدیک شود.

همچنین فضای جادار کابین، ساندرو را به خودرویی کارآمد حتی برای استفاده‌های خانوادگی تبدیل نموده، بخصوص که تعلیق نسبتاً نرم و راحتش برای رانندگی روزمره مناسب به نظر می‌رسد. البته در میان تمامی این خوبی‌ها همچنان مشکلاتی نظیر: خشکی پلاستیک‌های داخل کابین، هندلینگ متوسط و نبود سیستم ESP، کاسه‌ای بودن ترمزهای عقب، فرمان نسبتاً سفت، تعداد کم دنده‌ها در مدل اتوماتیک، ارگونومی نه چندان مطلوب صندلی عقب در کنار مواردی که در ابتدای متن بدان‌ها اشاره کردیم ممکن است شما را مقداری ناامید کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعمیر موتور ساندرو در تهران

در واقع باید قبل از انتخاب ساندرو، هدف خود از خرید اتومبیل را به درستی بدانید تا بعد از دیدن کمبودهای این محصول مایوس نشوید. در یک جمع‌بندی خلاصه رنو ساندرو برای استفاده‌های طولانی آن هم با کمترین نیاز به مراقبت ساخته شده و همه جوره همراه مطمئنی نشان میدهد، اما جاذبه فانتزی یا خصلت لوکس خاصی ندارد که شما را سرگرم کند.

اما در مورد خود بخاری در بحث تعمیر موتور بخاری ساندرو هم باید گفت که پنل بخاری یکی از اجزای سیستم تهویه خودرو می باشد که در این روزها تمامی ماشین ها از آن استفاده می کنند. که بر روی آن کلید A/C، کلیدهای تنظیم هوای ورودی گرم و سرد به داخل کابین و همچنین کلید جریان هوای داخلی اتاق به بیرون تعبیه شده است و در دو نوع پنل اتومات و دستی بر روی خودروها نصب می شود.مجموعه بخاری ماشین قسمتی از کولر ماشین را هم شامل می شود.

در خودروی رنو ساندرو هم برای سیستم گرمایش از بخاری استفاده می شود و بخاری رنو ساندرو نیز با استفاده از آب موتور گرمای خود را تامین می کند . آب گرم موتور با استفاده از شلنگ های بخاری به رادیاتور بخاری که زیر داشبورد تعبیه شده انتقال پیدا می کند و آب در حال گردش رایاتور بخاری را گرم کرده و این گرما تو سط فن نصب شده در پشت رادیاتور بخاری باعث می شود گرمای رادیات توسط باد به داخل کابین هدایت شود. اجزای بخاری رنو ساندرو در بحث مرکز تعمیر بخاری ساندرو تشکیل شده از موارد زیر میباشد.

تعمیر بخاری ساندرو در تهران

تعمیر بخاری ساندرو در تهران

 

 •  رادیاتور.
 • شلنگ.
 • بخاری.
 • فن.
 • نگهدارنده.
 • پنل.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر گیربکس ساندرو در تهران

تعمیر بخاری ساندرو شرق تهران

در مورد تعمیر بخاری ساندرو در تهران، این را هم بدانید که یکسری عوامل متعدد وجود دارند که موجب خرابی بخاری می شوند.

اولین دلیل گرم نکردن بخاری خرابی ترموستات می باشد و بعد از ترموستات مهمترین دلیل به کثیفی رایاتور بخاری یا خرابی مقاومت بخاری و یا لوله های آب خروجی خودرو مربوط می باشد.

 بدون تردید می توان گفت کثیفی رایاتور بخاری تاثیر به سزایی در کم شدن گرمای خودرو و نیاز آن به تعمیر بخاری ساندرو در تهران دارد. درخودرو ساندرو وقتی موتور بخاری و کولر ساندرو به صدا در می آید ممکن است درحین کار زباله ای دردرون پروانه موتور بخاری گیرکرده باشد.

درتمامی خودرو ها شروع کار و یا قطع کار بخاری و کولر ماشین به عهده قطعه ای به نام پنل بخاری کولر یا پنل AC می باشد. درفصل گرما که از قسمت بخاری استفاده نمی شود لوله ای رادیاتور بخاری تا ۵۰% امکان جرم گرفتن و مسدود شدن را دارد که ممکن است شما را مجبور به مراجعه به مرکز تعمیر بخاری ساندرو کند.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعمیر برق ساندرو در تهران

 موتور بخاری و کولر ساندرو در فصل سرما بخاری را از کار می اندازد. بهترین راه حل برای تعمیر بخاری ساندرو تمیز کردن لوله های بخاری و رادیاتور با مخلوط ۵۰% آب و ۵۰% جرمگیر می باشد.

 یکی دیگر از دلایل خرابی موتور بخاری شکستگی پروانه داخلی آن است که شما را به تعمیر بخاری ساندرو محتاج خواهد کرد.

علت گرم نکردن بخاری ساندرو

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله تعمیر بخاری ساندرو مثل تعمیر بخاری ساندرو در تهران به درد شما خورده باشد. در صورتی که صاحب خودروی رنویی مثل همین خودروی رنو ساندرو هستید، به شما توصیه می شود که برای انجام کارهای نگهداری مثل سرویس های دوره ای و برای انجام هرگونه تعمیرات خودرویتان، حتما به سایت و مجموعه خودرویی تعمیرگاه تخصصی ایران رنو، سر بزنید.

تعمیرگاه مرکزی ساندرو یا همان مجموعه تخصصی ایران رنو با ارائه انواع سرویس های دوره ای و تعمیرات رنو ساندرو با تیمی متشکل از متخصصین و تعمیرکاران خبره و با استفاده از قطعات اورجینال، آماده است تا تمامی نیاز های شما و خودروی ساندروی شما، یا هر خودروی ساخت شرکت رنو، یا در کل هر خودروی وارداتی ای که دارید را برطرف نماید.

تعمیر بخاری مگان

تعمیر بخاری مگان

تعمیر بخاری مگان یکی از خدمات پر درخواست است که اگر شما هم صاحب خودروی مگانی هستید، بهتر است شما هم با آن آشنا باشید. خودرو ها از قسمت های مختلف و قطعات متنوعی تشکیل شده اند که هر کدام از آن ها برای انجام کار خاصی طراحی و در خودرو استفاده شده اند. یکی از این قطعات خودرو هم که در بخش وسایل و آپشن های رفاهی خودرو قرار میگیرید، بخاری خودرو است. برای این که بیشتر با بخاری خودرو و به خصوص بخاری مگان آشنا شوید، در ادامه بحث تعمیر بخاری مگان هم همراه تعمیرگاه تخصصی رنو بمانید تا با موضوعاتی مثل تعمیر موتور بخاری مگان، تعمیر بخاری مگان در تهران و… بیشتر و بهتر آشنا شوید. با تعمیرگاه مگان تهران همراه باشید.

جهت دریافت نوبت تماس بگیرید: 09128896509

تعمیر بخاری مگان تهران

بیایید تا در اولین قدم از بحث تعمیر بخاری مگان، کمی در مورد خود این خودرو بدانیم. تولید رنو مگان با پیشرانه 1.6 لیتری از سال 1387 و با پیشرانه 2.0 لیتری نیز از سال 1388 آغاز شد و با افت و خیزهای متعددی تا اواخر 1393 ادامه داشت. مگان 1600 مونتاژی در ابتدا فقط تیپ E1 داشت اما از سال 1390 تیپ E2 آن نیز با تجهیزاتی بیشتر تحویل مشتریانش شد که شیشه بالابر برقی، آینه‌های برقی، مه‌شکن جلو، صندلی دوتکه عقب، سی‌دی پلیر از جمله این تجهیزات هستند. مگان 2000 نیز صرف‌نظر از برتری فنی، در امکانات فقط در سنسور باران، ترمز EBD و تهویه اتوماتش با مگان 1600 متفاوت است. همچنین تعداد انگشت‌شماری از مگان‌های E2 با آپشن‌هایی موسوم به سفارش مدیران و تنها با بدنه سفید یا زیتونی (برای مگان 1600) و بدنه قرمز روانه بازار شدند که همگی مجهز به رینگ‌های آلومینیومی (مشابه مگان 2000)، ترمزهای EBD، فیلتر هوای کابین و شیشه دودی بودند.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

تعمیر بخاری مگان

تعمیر بخاری مگان

حال که در بحث تعمیر بخاری مگان هستیم و در حال صحبت در مورد این خودرو، بهتر است که قبل از صحبت درباره تعمیر بخاری مگان یکمی آن را بررسی کنیم. قرار گرفتن پشت فرمان مگان از تسلط خوبی به محیط اطراف و ابعاد خودرو برخوردار خواهید بود و اغلب ادوات کابین هم در دسترس قرار دارند. موتور مگان با قرار دادن ریموتی شبیه به کارت اعتباری در اسلات مخصوص و سپس فشردن کلیدی در بخش پایینی داشبورد روشن می‌شود. پیشرانه رنو به‌آرامی کار می‌کند ولی با افزایش دور موتور صدای نسبتا زیادی به کابین نفوذ می‌کند.

تعمیر بخاری مگان 2000

گیربکس 4 دنده خودکار مگان، اصلا عملکرد سریعی ندارد و نه‌تنها تعویض‌های دنده را به‌موقع انجام نمی‌دهد بلکه در هنگام تعویض دنده نیز ضرباتی را به کابین منتقل می‌کند. در بحث شتاب‌گیری مگان در دنده یک و دو شتاب خوبی دارد، اما در سرعت‌های بالا شتاب‌گیری ثانویه چشمگیری را شاهد نخواهید بود. مقصر اصلی این کندی را باید گیربکس 4 دنده قدیمی مگان دانست. در نمونه‌های 1.6 لیتری اگر خودرو به گیربکس 5 سرعته دستی مجهز شده باشد، عملکرد آن رضایت‌بخش است اما توانایی‌های حرکتی نسخه‌های 1.6 لیتری اتوماتیک، در حدواندازه تندر 90 اتوماتیک ارزیابی می‌شود.

عملکرد نرم سیستم تعلیق رنو مگان در مواجهه با دست‌اندازها یکی از ویژگی‌های مثبت این خودرو محسوب می‌شود. مورد مثبت دیگری که در کنار این نرمی به چشم می‌خورد، هندلینگ مگان است که باوجود عدم برخورداری از سیستم کنترل پایداری، چسبندگی قابل قبولی را ارائه می‌دهد. فرمان برقی رنو مگان وارداتی حساس به‌سرعت بوده، از همین رو در سرعت‌های پایین نرمی مناسبی دارد و در سرعت‌های بالا فرمان اندکی سنگین می‌شود که برای کنترل بهتر خودرو بسیار کاربردی به‌نظر می‌رسد.

تعمیر بخاری مگان 1600

اما در مورد خود بخاری مگان در بحث تعمیر بخاری مگان و تعمیر موتور بخاری مگان هم باید گفت که موتور بخاری مگان محصولی از کشور فرانسه کمپانی والئو میباشد. موتور فن در داخل محفظه ی بخاری قرار دارد و گرمای حاصل از رادیاتور بخاری که گرمای خود را از آبی که در رادیاتور آب وجود دارد و در داخل موتور جریان دارد، از طریق لوله ها به رادیاتور بخاری نصب شده است، را به سیستم تهویه و داخل اتاق خودرو هدایت میکند، تا اتاق خودرو گرم شود، و در طول زمستان و یا هوای سرد از اهمیت بالایی بر خوردار است.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر تخصصی موتور مگان در تهران

برای تعمیر بخاری مگان در تهران حتما از قطعات اورجینال اصلی استفاده نمایید تا از خسارات و مشکلات برای خودروی شما و سرنشینان خودرو جلوگیری کند. لازم به ذکر است این قطعه یعنی بخاری مگان برای هر دو مدل مگان 2000 و مگان 1600، یکسان بکار رفته است. همچنین شما عزیزان می توانید برای انجام تعمیر بخاری مگان در تهران به سایت تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه نمایید.

تعمیر بخاری مگان

تعمیر بخاری مگان

تعمیر موتور بخاری مگان

در مورد دلایل کار نکردن بخاری مگان در بحث تعمیر موتور بخاری مگان هم باید گفت که دلیل کار نکردن موتور فن یعنی نداشتن پرتاب باد در رنو مگان یکی از خرابی های شایع میباشد بخاری یک قطعه نیمه برقی میباشد که به مرور زمان با کارکرد دچار صدا یا سوختن این قطعه برقی میشود برای تعمیر بخاری مگان حتما باید داشبورد کاملا باز شود تا موتور فن تعویض شود برای این کار حتما باید تعمیرکار وارد به این کار باشد تا بتواند داشبورد را به صورت تخصصی بدون هیچ مشکلی باز و بسته کند اگر شما برای تعمیر موتور مگان در تعمیرگاه های متفرقه انجام دهید مطمئن باشید برای از تعویض داشبورد و موتور فن به صدا میافتند چون که حتما باید اصول باز و بست را تعمیرکار باید رعایت کند تا بعد از تعویض این قطعات داشبورد و فن به مشکل نخورد.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر جلوبندی مگان در تهران

تعمیر بخاری مگان در تهران

مطالبی در طی بحث تعمیر بخاری مگان بیان شدند مثل تعمیر موتور بخاری مگان، تعمیر بخاری مگان در تهران و… که سعی شد برای شما به طور کاربردی ای بیان شوند. در نهایت هم اما باید گفت که هر نوع تعمیر تخصصی از تعمیر و عیب یابی ایربگ و چراغ های ایربگ گرفته تا تعمیر قفل درب ها در صورت خرابی و تعویض کارت سوئیچ مگان، یا همین تعمیر مگان در تهران در تعمیرگاه ایران رنو با نظارت حرفه ای بر تمام مراحل کار انجام می شود. برای افزودن به طول عمر خودروی مگان خود، تعمیرات آن را از همیشه جدی تر بگیرید. همچین برای این که با خیال راحت به تعمیرات و انجام تعمیر های دوره ای خودرویتان بپردازید، به شما توصیه می شود که به سایت ایران رنو هم سری بزنید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل

تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل

یکی از خدماتی که باید در تعمیرگاه های اختصاصی رنو صورت بگیرد، تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل است. پس از برداشته شدن مقطعی تحریم ها در سال 1394 هجری شمسی، خودروسازی های خارجی به سمت بازار ایران روانه شدند و محصولات خود را وارد بازار ایران کردند. در این میان یکی از شرکت هایی که فعالیت نسبتا زیادی داشت و خودرو های مختلفی را روانه بازار ایران کرد، شرکت خودروسازی رنو بود. یکی از خودرو هایی هم که در آن زمان توسط شرکت رنو وارد بازار خودرویی ایران شد، خودروی رنو سیمبل بود. برای این که با مطالبی مثل تعمیر گیربکس سیمبل، تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل، تعمیرگاه رنو سیمبل و… بیشتر آشنا شوید، در ادامه بحث تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل هم همراه تعمیرگاه تخصصی رنو بمانید.

تماس با بهترین تعمیرگاه رنو: 09128896509

تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل

در وهله اول از بحث تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل، بیاید تا کمی با خود این خودرو آشنا شویم. در بحث تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل، این را باید بدانید که رنو سیمبل همچون تندر 90 روی خصلت‌های اقتصادی تاکید ویژه‌ای داشته و اولویت کار خویش را بر پایه نکاتی نظیر کیفیت فنی بالا و پایین نگاه داشتن استهلاک و هزینه‌های نگهداری در کنار کارآیی مناسب استوار ساخته است.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران

اما تفاوت سیمبل با تندر این است که رنو برای ساخت این نسل، مقداری از محافظه کاری قبل کاسته و جذابیت‌های نسبی را چاشنی کار نموده. مثلاً سیمبل از نظر ظاهری پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را تجربه کرده و در داخل کابین هم به فرم شکیل‌تری دست یافته است. البته کیفیت پلاستیک‌های داخلی هنوز هم چنگی به دل نمیزند و فرم نیمکت مانند صندلی پشتی همچنان بر قوت خود باقی مانده، اما افزایش فاصله میان محورهای جلو و عقب در کنار بهبود فرم صندلی‌های جلو به افزایش سطح رفاه کابین منجر شده است.

تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل

تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل

تعمیرگاه گیربکس اتومات سیمبل

همچنین وجود آپشن‌های متنوع (در نسخه فول) نظیر نمایشگر مرکزی، سیستم تهویه اتوماتیک و کروزکنترل نیز به جذابیت‌های داخلی محصول اقتصادی رنو افزوده‌اند تا داخل ماشین حس بهتری در قیاس با تندر 90 داشته باشیم. حتی هندلینگ سیمبل هم به لطف تغییر فاصله چرخ‌ها و همچنین کاهش نسبی مرکز ثقل اتومبیل تا حدودی ارتقا یافته، هرچند هنوز فاصله زیادی با سطح ایده‌آل وجود دارد. با این وجود مشکلاتی مثل سطح آپشن‌های پایین‌تر از رقبای چینی و خشکی بیش از حد پلاستیک‌های کابین از جمله نکات منفی اصلی سیمبل به حساب می‌آیند.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعمیر گیربکس اتوماتیک ال نود

اما در بحث تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل یا همان تعمیر گیربکس سیمبل و درباره مزایا و معایب این خودرو هم باید گفت که از جمله مهم‌ترین مزایای رنو ‌سیمبل در مطلب تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل می‌توان به طراحی ظاهری جذاب‌تر آن نسبت به نسل اول، خودروی شهری و کوچک بودن، طراحی ساده و قابل قبول، دارا بودن مشخصات خودروی اقتصادی، داشتن اصالت فرانسوی، حجم فضای داخلی مناسب و متوسط از نظر جا دار بودن، فضای کافی در صندوق خودرو، طراحی داخلی دلنشین، هزینه نگهداری و استهلاک نسبتا پایین، کیفیت ساخت بالا دوام مطلوب، پیشرانه مشترک با رنو ال ۹۰ و در نتیجه گستردگی خدمات پس از فروش و لوازم یدکی اشاره کرد.

مرکز تعمیر گیربکس اتومات سیمبل

از سوی دیگر هم درباره معایب این خودرو می توان به مواردی مثل نفوذ صدای بیرون به داخل کابین، شتاب اولیه غیر قابل قبول، کیفیت پایین در مواد داخلی خودرو، قیمت نسبتا بالا، سادگی از نظر طراحی داخلی و خارجی، عدم وجود کیسه هوا در خودرو، واردات محدود این خودرو که می‌تواند مشکلاتی را در زمینه تامین لوازم بدنه آن برای مالکان به وجود آورد و همچنین انتقاداتی که نسبت به فرمان‌پذیری خودرو وارد شده است، اشاره کرد. برای این که شما عزیزان اطلاعات کامل تری در مورد این خودرو پیدا کنید، یکسری از مشخصات این خودرو را در پایین با هم مشاهده می کنیم. همچنین شما برای تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل و در کل تعمیر گیربکس سیمبل می توانید به سایت تعمیرگاه رنو سیمبل ایران مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر گیربکس ساندرو در تهران

مشخصات فنی رنو سیمبل:

 • دیفرانسیل جلو بودن.
 • داشتن گیربکس 4 دنده اتومات.
 •  پیشرانه 4 سیلندر با حجم موتور 1.6 لیتر.
 •  قدرت 105 اسب‌ بخاری.
 •  گشتاور 145 نیوتن‌متری.
 •  شتاب 10.1 ثانیه ای.
 •  سرعت 175 کیلومتر برساعتی.
 •  مصرف ترکیبی 7.1 لیتر در صد کیلومتر.
 • طول 4348 میلی‌متری.
 •  عرض 1994 میلی‌متری.
 •  ارتفاع 1517 میلی‌متری.
 •  فاصله محوری 2634 میلی‌متری.
 •  وزن 1081 کیلوگرمی.
 •  حجم باک 50 لیتری.
 • سیستم توزیع نیروی ترمز.
 •  ترمز ضدقفل.
 •  دی‌لایت.
 • چراغ مه‌شکن جلو.
 • چراغ مه‌شکن عقب.
 •  مانیتور 7 اینچی لمسی.
 •  ایربگ سرنشین جلو و راننده.
 • قابلیت تنظیم صندلی‌ راننده 6 حالته دستی.
 • داشتن زیر آرنجی راننده.
 • تنظیم صندلی سرنشین جلو 4 حالته دستی.
تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل

تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل

تعمیر گیربکس سیمبل در تهران

اما در مورد گیربکس خودروی رنو سیمبل در بحث تعمیر گیربکس سیمبل و تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل باید گفت که  گیربکس اتوماتیک رنو سیمبل به نام AL4 و چهار سرعته است با حجم روغن 6 لیتر با نام روغن elf، که ساخت کشور فرانسه می باشد، این گیربکس بسیار گیربکس خوبی میباشد ولی باید اصول نگهداری از این را رعایت کنید تا دچار خرابی نشود.

در مورد تفاوت میان تعمیر گیربکس سیمبل و تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل هم می توان گفت که به طور دقیق میشود بیان کرد که یکی از مهم‌ترین تفاوت های تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل با گیربکس دنده‌ای این است که گیربکس دنده‌ای با قفل‌کردن دنده‌هایی که روی شفت خروجی که به‌صورت آزاد بر روی بلبرینگ سوار شده‌اند و یا با استفاده از هر وسیله‌ی کشویی و ماهک، درگیر شده و یا آزاد می‌شوند همچنین در مدل‌های پایین با حرکت دادن بر روی شفت دنده‌ها آنها را روی هم و یا آزاد می‌گردند.

در این صورت دنده‌ها درگیر شده و یا آزاد می‌شوند که باعث تغییر ضریب در دنده‌ها خواهد شد. اما در گیربکس اتوماتیک تمامی دنده‌ها همیشه به صورت هم زمان بایک دیگر درگیر هستند که با نگه داشتن یکی و به حرکت دادن دیگری نوع ضریب دنده‌ها به دست خواهد آمد که به این نوع در دنده‌ها شبیه به حالت خورشید است که به همین نام نیز شناخته شده است.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر گیربکس مگان در تهران

تعمیرگاه رنو سیمبل در تهران

امید است مباحث عنوان شده در طی بحث تعمیر گیربکس سیمبل مثل تعمیر گیربکس سیمبل، تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل، تعمیرگاه رنو سیمبل و… برای شما کاربردی بوده باشند. در نهایت این را باید خدمت شما عزیزان بیان کرد که یک تعمیرگاه رنو سیمبل خوب تعمیرگاهی است که تمامی نیز های رنو سیمبل شما را تامین کند، به طوری که قادر باشد سرویس های دوره ای خودرو شما را انجام دهد، قطعات مصرفی خودرو را در زمان مورد نیاز عوض کند، تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمل را انجام دهد، خودروی شما را عیب یابی کند و این عیب هارا رفع کند و در کل تمامی اعمال تعمیرات بخش های برقی، جلوبندی، موتوری و… خودروی شما را انجام دهد. خوشبختانه مجموعه تعمیرگاه تخصصی ایران رنو با متشکل بودن از کادری مجرب از تعمیرکاران و متخصصین خودرو های وارداتی، آماده است تا تعمیرگاه سیمبل شما باشد و تمامی نیاز های خودروی سیمبل شما، مثل تعمیر گیربکس اتوماتیک سیمبل را برطرف کند.

بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟

بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟

بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟ سوالی که بسیاری از دارندگان خودرو رنو با آن مواجه شده اند. از آنجایی که خودرو های رنو بخش اعظمی از بازار خودرو های خارجی در ایران را تشکیل می دهند، بهتر است که با بهترین تعمیرگاه رنو در تهران آشنایی داشته باشید. گروه رنو یک خودروسازی بسیار عظیم هستند که هسته مرکزی آن ها در اروپا و در کشور فرانسه قرار دارد. شرکت رنو شرکای تجاری مختلفی را دارد و بخش اعظمی از سهام شرکت های خودروسازی ای مثل داچیا، نیسان، اویاک رنو، آوتوواز و شرکت ایرانی رنو پارس را دارا می باشد.

از قدیم الایام خودرو های ساخت شرکت رنو در ایران حضور پر رنگی داشته اند و هم اکنون نیز انواع خودرو های این شرکت در بازار خودرویی ایران حضور دارند. در صورتی که صاحب یکی از خودرو های ساخت شرکت رنو هستید، و یا اگر که به دنبال شناخت خودرو های این شرکت هستید، ادامه بحث بهترین تعمیرگاه رنو در تهران را از دست ندهید، تا با مسائلی مثل تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران، نمایندگی تعمیرات رنو در تهران، بهترین تعمیرگاه رنو در تهران و… بیشتر آشنا شوید.

بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟

در مورد بهترین تعمیرگاه رنو در تهران و در کل تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران باید بدانید که به ‌صورت کلی خدمات بهترین تعمیرگاه رنو در تهران شامل موارد بسیار ریزودرشتی است که با توجه به اینکه کدام تعمیرگاه را برای این کار انتخاب می‌کنید ممکن است متفاوت باشد. بسیاری از تعمیرگاه‌ها فقط خدمات اساسی و سطحی این ماشین‌ها را ارائه می‌دهند. از طرفی ممکن است که یک تعمیرگاه، تعمیرگاه تخصصی رنو باشد و همه خدمات و سرویس‌های موردنیاز این ماشین را انجام دهد.

همیشه بهتر است برای تعمیر ماشین‌های رنو از تعمیرگاه‌ های تخصصی استفاده شود. زیرا در صورت بروز کوچک‌ترین اشتباهی در تعمیر این ماشین ممکن است مشکلات ناگوار دیگری به وجود آید. از همین رو به شمایی که به دنبال نمایندگی تعمیرات رنو در تهران هستید توصیه می شود که سری هم به سایت معتبر تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران ایران رنو بزنید.

بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟

بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟

تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران کجاست؟

یکسری از عیوب مختلفی را که با مراجعه به بهترین تعمیرگاه رنو در تهران می توانید آن ها را برطرف نمایید را در قسمت پایینی با هم مشاهده و نظاره می کنیم.

روشن شدن چراغ چک: روشن شدن چراغ هشدار دهنده موتور یا چراغ چک، متداول‌ترین مسئله برای دارندگان خودرو است. این چراغ‌ها وقتی یک (واحد کنترل موتور) کد خطایی را که توسط یک سنسور ایجاد می‌شود می‌خواند، روشن می‌شوند. از آنجا که بیش از ۲۰۰ کد اخطار احتمالی در خودروها وجود دارد، آشنا بودن با بهترین تعمیرگاه رنو در تهران که متخصصین آن با بررسی کامل یک چراغ هشدار دهنده آن را برطرف کنند، بهترین روش برای تعیین منبع و انجام تعمیرات مناسب است.

استارت نخوردن خودرو: استارت نخوردن ماشین از مشکلات معمول خودرو حتماً تاکنون به کرات برای شما پیش آمده است که پشت خودرو خود بنشینید و استارت بزنید و متوجه شوید که خودرو شما استارت نمی‌خورد. این ایراد نیز یکی از مشکلات مشترک خودرو ها که شما را مجبور به مراجعه به بهترین تعمیرگاه رنو در تهران یا همان تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران میکند، است که خودرو داخلی و خارجی نمی‌شناسد و همه خودروها در طول عمر مفید خود، چندین و چنذ مرتبه درگیر آن شده‌اند. عدم استارت خوردن ماشین می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد و از قطعات و بخش‌های مختلف خوردرو نشأت بگیرد.

مصرف زیاد سوخت: وقتی موتور درست کار کند، سوخت را به‌ اندازه معقول می‌سوزاند و به مصرف سوخت بهینه کمک می‌کند. با‌این‌حال، چندین قسمت سیستم سوخت‌رسانی مانند فیلترهای سوخت، فیلترهای هوا، سنسورهای مپ و سنسورهای اکسیژن در نهایت کثیف یا فرسوده می‌شوند. هم‌چنین موارد دیگری مانند عدم تعادل لاستیک یا باد کم، مشکلات سیستم ‌تعلیق یا عدم تعویض به‌موقع روغن‌ها نیز در مصرف زیاد سوخت تأثیرگذار هستند. برای فهمیدن علت دقیق این مشکل باید به نمایندگی تعمیرات رنو در تهران یا همان بهترین تعمیرگاه رنو در تهران مراجعه نمایید.

خرابی باتری: خراب‌شدن باتری یکی از شایع ترین ایرادات خودروها است که موجب نیاز خودرو ها به بهترین تعمیرگاه رنو در تهران می شود. بیشتر باتری‌ها حدود دو تا سه سال یا 80000 کیلومتر عمر می‌کنند، اما خرابی باتری معمولاً در اثر کاهش آمپر یا جریان الکتریکی تشخیص داده می‌شود. با ازدست‌رفتن توانایی باتری در حفظ شارژ، به طور طبیعی باتری به پایان عمر خود نزدیک می‌شود.

بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟

بهترین تعمیرگاه رنو در تهران کجاست؟

خرابی گیربکس: ماشین گیربکس از قطعاتی به‌هم پیوسته تشکیل شده است که عملکردشان به هم وابسته است. سازوکار گیربکس طوری است که اگر هر بخش از آن خراب شود یا آسیب ببیند، کل سیستم با مشکل مواجه می‌شود. به همین دلیل نیاز است تا با علائم خرابی گیربکس آشنا شوید و به موقع برای رفع آن اقدام کنید. برای تعمیر گیربکس خودروی رنویتان توصیه می شود به بهترین تعمیرگاه رنو در تهران، یعنی سایت معتبر تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر رنو در تهران کجاست؟

امید است مباحثی که در طول مقاله بهترین تعمیرگاه رنو در تهران بیان شدند مثل تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران، نمایندگی تعمیرات رنو در تهران، بهترین تعمیرگاه رنو در تهران و… برای شما مفید بوده باشند. تعمیرگاه تخصصی ایران رنو یکی دیگر از مراکز تخصصی در تعمیر انواع خودرو های وارداتی است. در این مجموعه خدماتی از جمله تعویض روغن گیربکس اتوماتیک، سیستم تعلیق و جلوبندی ، سرویس های دوره ای ، تامین قطعات اصلی و یدکی خودرو، دیاگ و … به مشتریان ارائه می شود. به جرات می توان گفت که تمام خدمات مربوط به خودرو در این مجموعه تخصصی که بهترین تعمیرگاه رنو در تهران هم هست در حال انجام است و رضایت مشتریان نشان دهنده کیفیت خدمات آن محسوب می شود.

بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران

بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران

یافتن بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران، دغدغه بسیاری از افرادی که صاحب خودرو های رنو و به خصوص دارنده خودرو های کولیوس هستند می باشد. کولیوس یک خودروی کراس اور یا نیم شاسی می باشد که در سال 1395 و پس از برداشته شدن مقطعی تحریم ها توسط گروه خودروسازی رنو به بازار خودرویی ایران عرضه شد. خودروی رنو کولیوس از کیفیت بالایی برخوردار است و در زمره خودرو های لاکچری قرار می گیرد. اگر که صاحب خودروی رنو کولیوس یا هر یک از خودرو های ساخت شرکت رنو هستید، در ادامه بحث تعمیرگاه کولیوس در تهران هم همراه تعمیرگاه ایران بمانید تا با موضوعاتی مثل نمایندگی رنو کولیوس در تهران، تعمیرگاه مجاز رنو کولیوس، بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران و… بیشتر آشنا شوید.

بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران

در اولین بخش از مقاله بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران بیاید تا کمی در مورد خودروی کولیوس صحبت کنیم. نسل دوم رنو کولیوس هرچند همان پیشرانه نسل سابقش را در سینه دارد اما با این حال یکی از مهم‌ترین محصولات تولید شده پس از ادغام رنو نیسان است. رنو در این مدل، زبان طراحی جدید و جذابش را با پلت‌فرم فنی پرفروش نیسان ایکس‌تریل ترکیب کرده است و ماحصل آن، خودرویی است که از سال 2017 همزمان با عرضه جهانی به کشورمان نیز وارد شده و بسیار بیشتر از نسل قبلش، مورد توجه ایرانی‌ها قرار گرفته است. حال باید دید که در شرایط فعلی، مشتریان تا چه حد تمایل‌شان را به خریدن این کراس‌اور دو رگه فرانسوی ژاپنی حفظ می‌کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعمیر برق کولیوس در تهران

بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران

بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران

این را هم در بحث بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران بدانید که در زیر کاپوت، رنو کولیوس یک پیشرانه 2.5 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی داشته و می تواند خروجی قدرت 170 اسب بخاری در محدوده 6000 دور بر دقیقه و همچنین 233 نیوتن متر گشتاور در محدوده 4000 دور بر دقیقه داشته باشد که نسبت به رقیب خود در بازار ایران یعنی تویوتا راوفور، خروجی قدرت کمتر تنها 6 اسب بخاری، اما خروجی گشتاور کاملا یکسانی دارد. بر روی این پیشرانه از جعبه دنده اتوماتیک CVT از نوع X-Tronic استفاده شده که در کنار شتاب صفر تا صد 9.8 ثانیه، می تواند مصرف سوخت 8.3 لیتری ترکیبی برای این شاسی بلند 2.7 تنی داشته باشد.

به طور دقیق تر، پیشرانه 2.5 لیتری خودرو برای استفاده 100 کیلومتر شهری، میزان سوخت 10.7 لیتری در شرایط استاندارد طلب می کند و در استفاده های خارج از شهر و بزرگراه نیز مصرف سوخت 100 کیلومتر این خودرو به حداقل 6.9 لیتر خواهد رسید که در استفاده های ترکیبی، می توان مصرف سوخت تقریبا 8.3 لیتری با این خودرو 2.7 تنی بدست آورد. شما برای انجام تعمیرات خودروی رنو کولیوس می توانید به بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران، یا همان نمایندگی کولیوس در تهران یعنی تعمیرگاه تخصصی ایران مراجعه نمایید.

اما در مورد تعریف دقیق تعمیرگاه کولیوس در تهران یا همان تعمیرگاه تخصصی کولیوس و خدمات آن باید گفت که محلی است که کلیه ی خدمات مربوط به موتور، تعمیر جلوبندی، سرویس های دوره ای، تنظیم موتور، تعویض قطعات مصرفی مانند لنت ترمز و تسمه های موتور، تعویض روغن و… در آن به صورت تخصصی و با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت انجام صورت میگیرد. تمامی خدمات مذکور به علاوه بسیاری خدمات تخصصی و با کیفیت دیگر، همگی در تعمیرگاه تخصصی ایران که بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران است هم صورت می گیرد.

تعمیرگاه تخصصی کولیوس در تهران

اما بد نیست حال که داریم در مورد بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران یا نمایندگی رنو کولیوس در تهران صحبت می کنیم، کمی هم در مورد مزایا و معایب رنو کولیوس بدانیم. شناخت مزایا و معایب کولیوس و سایر خودروهای بازار ایران در مورد کارایی، ایمنی، مشخصات فنی و سایر ویژگی خودرو اطلاعات کافی به مصرف کننده ارائه داده و به او کمک می‌کند با آگاهی بیشتر محصول مورد نظر خود را خریداری کند.

کسب اطلاعات بیشتر: مزایا و معایب رنو کولیوس

بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران

بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران

معایب رنو کولیوس:

 • تاخیر در عملکرد دنده اتوماتیک.
 •  کروز کنترل ضعیف.
 •  گیربکسCVT.
 •  استفاده افراطی از پلاستیک در کابین.
 • استفاده از همان پیشرانه نسل اول.
 • مزایا رنو کولیوس:
 •  طراحی بسیار جذاب و به روز داخلی.
 •  مصرف سوخت مناسب.
 •  امکانات و تجهیزات رفاهی متعدد.
 •  سیستم چهار چرخ محرک.
 •  فضای مناسب کابین.
 •  فنربندی و هندلینگ.
 •  تجهیزات ایمنی.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعمیر جلوبندی کولیوس در تهران

تعمیرگاه مجاز رنو کولیوس

مطالبی در طی بحث بهترین تعمیرگاه کولیوس در تهران بیان شدند مثل نمایندگی رنو کولیوس در تهران، تعمیرگاه مجاز رنو کولیوس، تعمیرگاه کولیوس در تهران و… که سعی شد برای شما کاربردی واقع شوند. همان طور که توضیح داده شد در نمایندگی مجاز رنو کولیوس یا همان تعمیرگاه تخصصی ایران کلیه ی خدمات مربوط به موتور، تعمیر جلوبندی، سرویس های دوره ای، تنظیم موتور، تعویض قطعات مصرفی و…  به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت انجام می گیرند.

برای ارتباط با متخصصین بهترین تعمیرگاه رنو در تهران یا همان تعمیرگاه ایران کافی است به انتهای همین صفحه مراجعه کنید تا با راه های دقیق تماس با متخصصین تعمیرگاه ایران دسترسی پیدا کنید. در صورتی که سوال یا سوال هایی در زمینه هزینه تعمیرات، قطعات یدکی و… انواع خودرو های وارداتی دارید می توانید همین حالا با تعمیرگاه کولیوس در تهران یعنی تعمیرگاه تخصصی ایران تماس حاصل نمایید.

بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران

بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران

اگر صاحب یکی از خودرو های ساخت رنو و به خصوص خودروی رنو ساندرو هستید، بحث بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران را از دست ندهید. خودروسازی های مختلفی هستند که در بازار ایران فعالیت می کردند و هنوز هم یکسری از خودرو هایشان در بازار ایران وجود دارد. یکی از این خودرو سازی ها هم که حضور پر رنگی در بازار خودرویی ایران داشته است و نسبت به بقیه برند ها خودروهایش فراوان در بازار یافت می شود، شرکت خودروسازی رنو است. یکی از پرتیراژترین خودرو های ساخت رنو در بازار ایران هم خودرویی نیست به جز خودروی ساندرو. در صورتی که شما هم صاحب یکی از خودرو های رنو و به خصوص رنو ساندرو هستید، در ادامه بحث بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران هم همراه تعمیرگاه تخصصی رنو بمانید تا بیشتر در مورد مطالبی مثل نمایندگی ساندرو در تهران، تعمیرگاه مرکزی ساندرو، بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران و… بدانید.

بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران

رنو یا همان داچیا ساندرو خودرویی است که در سال ۲۰۰۸ توسط رنو در نمایشگاه ژنو رونمایی شد از سال ۲۰۰۹ تاکنون در تمام کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین در کشورهای متعددی در آمریکای لاتین، آمریکای جنوبی ،آفریقا ،آسیای میانه و خاورمیانه عرضه گردیده‌است. خط تولید آن نیز در کشورهای رومانی، فرانسه، ترکیه، آرژانتین، برزیل، کلمبیا، پرتوریا، آفریقای جنوبی، کازابلانکا، مراکش، روسیه و در ایران توسط پارس خودرو می‌باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعویض تسمه تایم ساندرو

طراحی آن خودروهای موتور جلو محور جلو بوده طول نسخه عرضه شده در ایران در حالت طبیعی ۴٬۰۲۰ میلیمتر و عرض آن در حالت طبیعی ۱٬۷۴۶ میلیمتر، و ارتفاع آن در حالت طبیعی ۱٬۵۳۴ میلیمتر (۶۰٫۴ اینچ) است. در صورتی که صاحب یکی از خودرو های رنو ساندرو هستید، به شما توصیه می شود که برای انجام اعمال تعمیراتی آن، به بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران، یا همان تعمیرگاه مرکزی ساندرو، یعنی تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه نمایید.

بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران

بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران

اما در بحث بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران یا همان نمایندگی ساندرو در تهران، و در مورد مشخصات خودروی ساندرو باید گفت که خودروهای ساندرو از موتور هایی برخوردار هستند که حجم آنها 1.6 لیتر بوده و از نظرفنی شباهت بسیاری به خودروهای تندر ال نود دارد. گیربکس های این خودروها در دو مدل ۵ سرعته دستی و چهار سرعته اتوماتیک بوده و با جایگزین شدن جعبه دنده JHQ جای گیربکس های دستی JH3 اشکالات مدل های قبلی برطرف شده اند.

اما آپشن های این خودروها بسیار کمتر بوده در صورتی که افراد بخواهند از برخی آپشن‌ها مانند دزدگیر تصویری ، کروز کنترل و غیره در خودروی خود برخوردار شوند باید مبلغ اضافه تری را هنگام خرید بپردازند. قدرت خودروهای ساندرو ۱۰۵ اسب بخار برآورد شده که در ۵۷۵۰ دور در دقیقه ارائه می شود و حداکثر گشتاور این خودروها در حدود ۱۴۰ نیوتن متر در ۳۷۵۰ دور در دقیقه براورد می شود . میزان شتاب صفر تا صد این اتومبیل که برای انجام اعمال تعمیراتی و نگهداری آن می توانید به تعمیرگاه ساندرو در تهران مراجعه نمایید در ۵/۱۱ ثانیه ارائه می گردد.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین مرکز تعمیر موتور ساندرو

نمایندگی ساندرو در تهران

یکسری از خدماتی که به شما عزیزان در بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران یا همان نمایندگی ساندرو در تهران به شما عزیزان ارائه می شوند خدمت شما معرفی شده اند. یکسری از خدماتی که در تعمیرگاه مرکزی ساندرو یا همان تعمیرگاه تخصصی ایران رنو ارائه می شوند عبارت اند از موارد زیر.

تعمیر کامل موتور یکی از خدمات تعمیرگاه ساندرو در تهران است که شامل رفع عیب های یاتاقان زدن، سوختن واشر سرسیلندر و روغن سوزی، عیب یابی و تعمیر خام سوزی و بد کار کردن موتور جهت گرفتن معاینه فنی، رفع صدای اولیه موتور هنگام استارت و روشن کردن موتور.

 تعمیرات گیربکس و یا تعویض گیربکس در صورت نیاز، تعمیرات ساعت گیربکس، توربین و رفع تقه ی تعویض دنده ها و گاز هرز، عیب یابی و تعمیرات کامپیوتر گیربکس.

بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران

بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران

 سرویس و تعمیر جلوبندی، تنظیم زوایای چرخ ها، رفع لاستیک سایی و بالانس چرخ ها، تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن ریزی با تضمین.

عیب یابی و تعمیر سیم کشی مطابق نقشه های شرکت رنو، عیب یابی و تعمیرات یونیت ها، تعمیرات سانروف عیب یابی و تعمیرات کروز، رادار و سنسور های سپر، تعویض ترانس و لامپ های زنون، شارژ گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت یابی، تعمیر و شفاف سازی چراغ های جلو به صورت تضمینی، تعمیرات بخاری و… هم یکسری از خدمات بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران هستند.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین مرکز تعمیر گیربکس ساندرو

تعمیرگاه مرکزی ساندرو در تهران

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران مثل نمایندگی ساندرو در تهران، تعمیرگاه مرکزی ساندرو، بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران و… به درد شما خورده باشد. در صورتی که صاحب خودروی رنویی مثل همین خودروی رنو ساندرو هستید، به شما توصیه می شود که برای انجام کارهای نگهداری مثل سرویس های دوره ای و برای انجام هرگونه تعمیرات خودرویتان، حتما به سایت و مجموعه خودرویی تعمیرگاه تخصصی ایران رنو، سر بزنید. تعمیرگاه مرکزی ساندرو یا همان مجموعه تخصصی ایران رنو با ارائه انواع سرویس های دوره ای و تعمیرات رنو ساندرو با تیمی متشکل از متخصصین و تعمیرکاران خبره و با استفاده از قطعات اورجینال، آماده است تا تمامی نیاز های شما و خودروی ساندروی شما، یا هر خودروی ساخت شرکت رنو، یا در کل هر خودروی وارداتی ای که دارید را برطرف نماید.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران

با معرفی تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران در خدمت شما هستیم. خودرو ها از بخش های متنوع و مختلفی تشکیل شده اند به طوری که تخمین زده می شود یک خودرو از حدود 000/60 قطعه ریز و درشت تشکیل شده است. از همین رو خودرو هایی که ما سوار آن ها می شویم، به آن سادگی ای که به نظر می آیند نیستند. یکی از قسمت های بسیار مهم هر خودرو هم که نقشی بسیار اساسی و تعیین کننده در خودرو دارد، گیربکس خودرو می باشد. از همین رو وطیفه مایی که صاحب خودرو هستیم، این است که از سلامت گیربکس محافظت کنیم و در صورتی که مشکلی برای آن پیش آمد، برای رفع آن اقدام کنیم. به دلیل اهمیت بالای گیربکس در خودرو، به شما عزیزانی که صاحب خودروی رنویی هم هستید توصیه می شود که در ادامه بحث معرفی تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک رنو در تهران هم صفحه را ترک نکنید و همراه تعمیرگاه تخصصی رنو بمانید.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران

در اولین قدم از بحث بیاید تا کمی با خود شرکت خودروسازی رنو آشنا شویم. شرکت خودرو سازی رنو (Renault) در سال ۱۸۹۹ توسط دو برادر به نام‌های لویی و مارسل تاسیس شد. این شرکت هم‌اکنون جزو برترین شرکت‌های تولید خودرو در جهان است. رنو در آستانه بازگشت به ایران شهرت نخستین رنو در خلال جنگ اول جهانی و با تولید نوعی تاکسی حمل سرباز و تانک سبک به دست آمد. در سال ۱۹۴۰ پس از آنکه فرانسه به اشغال آلمان درآمد، لوئی رنو از ساختن تانک برای آلمان نازی سر باز زد.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران

با تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران در خدمت شما هستیم. این شرکت، برای ۵۰ سال بعدی، تحت کنترل دولت باقی ماند. رنو در زمینه طراحی، ساخت و توزیع کلاس‌های مختلف خودرو، وسایل نقلیه تجاری، کامیون، تریلر، تراکتور، اتوریل، اتوبوس و خودروهای برقی فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بولوین-بیانکور، فرانسه قرار دارد. شرکت رنو همچنین مالک اکثریت سهام شرکت رومانیایی داچیا، شرکت ترکیه‌ای اویاک-رنو، شرکت کره‌ای رنو سامسونگ موتورز و شرکت ایرانی رنو پارس است.

اما نمی شود در مورد تعمیر گیربکس صحبت کرد ولی در مورد خود گیربکس چیزی ندانست. همانطور که پیش تر هم به آن اشاره شد گیربکس یکی از اصلی ترین اجزای وسایل نقلیه می باشد. ارزش آن به قدری است که شاید بتوانیم با موتور در یک جایگاه قرارش دهیم. دو دلیل برای اهمیت بالای گیر بکس وجود دارد. اول آنکه هر موتوری دور محدودی داراست و بیشتر از آن نمی تواند کار بکند و نکته دوم گشتاور معینی است که هر موتور با حداکثر دور خود می تواند تولید بکند.

گیربکس ها که درزبان فارسی معادل آن “جعبه دنده “می باشد بخش هایی از خودرو هستند که بعد از موتور قرار می گیرند و می توان با کم و زیاد کردن بوسیله مکانیزم داخل گیربکس، گشتاور مورد نیاز دستگاه را بدست آورد. با معرفی تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران در خدمت شما هستیم.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک رنو

در مورد گیربکس های اتوماتیک هم باید عنوان کرد که گیربکس های اتوماتیک همان طور که از نامشان مشخص است دنده را به صورت خودکار تغییر می دهند. این سیستم ها دیگر نیازی به پدال کلاچ نداشته و رانندگی راحت تری به دنبال خواهند آورد. در این سیستم ها خودرو در زمان درجا کار کردن نیاز به خلاص شدن ندارد. به همین دلیل اندکی مصرف سوخت در این زمان بیشتر از گیربکس های دستی است. البته در حرکت با سرعت های بالا میزان مصرف سوخت به شدت کاهش یافته و مقرون به صرفه خواهد بود. تعداد بالایی از خودرو های رنو وجود داردند که از گیربکس اتوماتیک بهره می برند. در بخش پایینی یکسری از انواع خودرو های رنو که برای تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران آن ها به صورت تخصصی می توانید به سایت معتبر تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه نمایید را با هم می بینیم.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس ال نود

به جرات می توان گفت که پر استفاده ترین خودروی ساخت رنو در کشور ما، خودروی ال نود می باشد. از همین رو لازم است که برای احتیاط یک مرکز تعمیرگاه گیربکس که کار تعمیر گیربکس ال نود را هم انجام می دهد را در نظر داشته باشید. این خودرو به دو صورت دستی و اتومات به بازار ایران عرضه شده که گیربکس دستی آن مدل JHQ و JH3 می باشد و گیربکس اتوماتیکی که در این خودرو استفاده شده است از نوع AL4 بوده و دارای 4 دنده برای حرکت به سمت جلو و یک دنده برای حرکت به عقب است. تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران. برای تعمیر گیربکس ال نود در تهران می توانید به ایران رنو مراجعه کنید.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس ساندرو

خودروی رنو ساندرو هم یکی دیگر از خودرو های ساخت رنو است که حضور پر رنگی در بازار ایران دارد. در مورد خودروی رنو ساندرو جالب است بدانید که این خودرو در اصل همان خودروی ال 90 هاچ بک می باشد، و در 3 نسل مختلف توسط شرکت رنو تولید شده که نسل ساندروی موجود در کشور ما همان نسل اول این خودرو می باشد. به همین خاطر گیربکس های به کار رفته در این خودرو هم چه در مدل دستی و چه در مدل اتومات، دقیقا با ال نود یکسان هستند. شما برای تعمیر گیربکس ساندرو در تهران هم می توانید به وبسایت تعمیرگاه تخصصی ایران مراجعه نمایید.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس مگان

در مورد تعمیر گیربکس مگان این را بدانید که خود مگان به دو مگان 1600 که گیربکس دستی دارد، و گیربکس مگان 2000 که گیربکس اتومات دارد، تقسیم می شود. مگان یکی از خودروهایی است که توسط شرکت رنو فرانسه تولید می‌شود. طرح اولیه این خودرو در سال ۱۹۸۸ توسط شرکت رنو ارائه گردید. این خودرو به افتخار مگان سودیت طراح معروف فرودگاه برست نامگذاری شد. برای تعمیر گیربکس مگان در تهران می توانید به ایران رنو مراجعه کنید.

نسل اول این خودرو با نام Mégane I در سال ۱۹۹۵ به بازار عرضه شد. در سال ۲۰۰۲ نسل دوم این خودرو با نام Mégane II جایگزین نسل اول گردید درست به مانند ال نود گیربکس اتوماتیکی که در مدل اتوماتیک و دستی مگان به کار رفته هم از نوع Al4 و JH3 است. گیربکس‌ های JH3 و Al4، در بین گیربکس‌های موجود در ایران از کیفیت مناسب و استانداردی برخوردار اند. تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو در تهران.

تعمیر تخصصی گیربکس رنو در تهران

امید است مطالبی که در طی بحث تعمیر تخصصی گیربکس تمامی خودروهای رنو در تهران عنوان شدند برایتان مفید بوده باشند. متاسفانه فهمیدن اینکه کدام یک از تعمیرگاه های گیربکس دانش و تجربه مورد نیاز  جهت تعمیر گیربکس خودرو شما را دارند کار بسیار دشواری است. نکته ای که شما باید به آن توجه کنید این است که تعمیر گیربکس کاری تخصصی بوده و سپردن آن به مکانیک ساده عملی اشتباه ست چرا که در بسیاری از موارد باعث میشود شما دوبار برای تعمیرات گیربکس خود هزینه کنید و مجددا آن را به پیش متخصص ببرید. از همین رو به شما توصیه می شود که جهت تعمیر گیربکس رنوی خود به مرکز تعمیر تخصصی گیربکس تمامی خودروهای رنو در تهران یا همان وبسایت تعمیرگاه تخصصی ایران که یکی از بهترین تعمیرگاه های خودرو های وارداتی در تهران میباشد، مراجعه نمایید.

بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

اگر ماشین شما هم مگان باشد شاید به دنبال بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران باشید. همان طور که شما هم می دانید یکی از برند های محبوب و معروف خودروسازی در سراسر جهان شرکت رنو می باشد. شرکت رنو به تولید انواع ماشین ها و خودرو های سواری و تجاری پرداخته است و محصولات خودرویی خود را را تا به حال به بیش از صد کشور دنیا صادر کرده است. کشور ما ایران هم یکی از این کشور هایی است که محصولات شرکت رنو به آن صادر شده است که از جمله محصولات رنو در ایران هم خودروی مگان می باشد. اگر می خواهید با مگان و به طور کلی مطالبی مانند تعمیر گیربکس مگان در تهران، تعمیر تخصصی گیربکس مگان در شرق تهران، تعمیر گیربکس مگان در شرق تهران، بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران و همچنین دیگر مطالبی که مربوط به محصول می شوند بیشتر آشنا شوید، در ادامه هم همراه با تعمیرگاه تخصصی ایران رنو بمانید.

بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

بهتر است پیش از آن که درباره ی بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران و همچنین تعمیر تخصصی گیربکس مگان شرق تهران صحبت شود کمی درباره ی خودروی مگان و ویژگی های این محصول بیشتر بدانید و مقداری مشخصات آن را مرور کنیم. همان طور که اشاره شد مگان یکی از محصولات شرکت رنو می باشد که از سال 1387 به بعد وارد بازار خرید و فروش خودرو در ایران شد. شرکت رنو در سال 2002 تولید رنو مگان را آغاز نمود و تا هفت سال تولید این محصولات در شرکت رنو ادامه داشت.

خودروی رنو در زمان تولید در این شرکت در مدل های مختلفی وارد بازار می شد که از جمله این مدل ها می توان به کوپه، استیشن، هاچبک سه در و هاچبک پنج در اشاره کرد. جالب است بدانید که تعداد کمی از این مدل های هاچبک مگان نیز وارد بازار خودرویی در ایران شده است. در صورتی که صاحب خودروی مگانی هستید، برای انجام اعمال تعمیراتی و نگهداری آن، مثل همین تعمیر گیربکس مگان در تهران، می توانید به سایت مجموعه و تعمیرگاه تخصصی ایران مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: تعویض روغن گیربکس مگان با روغن اورجینال

بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

در مورد بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران این را باید بدانید که رنو مگان در دو حالت از جمله موتور 1600 و موتور 2000 وارد بازار خرید و فروش خودرو در ایران شده است که شما می توانید آن ها را در دو نسخه دنده ای و اتوماتیک تهیه کنید. تعمیر گیربکس اتوماتیک مگان در تهران. خودروی مگان توسط شرکت پارس خودرو در ایران مونتاژ شد و مونتاژ این محصولات در این شرکت تا سال 1393 ادامه داشت. پس از این سال تولید و مونتاژ رنو مگان در ایران برای همیشه متوقف شد و دیگر مدل صفر این خودرو به بازار خودرو وارد نشد و برای خرید مگان در بازار فقط خودرو های کارکرده از آن سال به قبل وجود دارند.

از ویژگی های مگان در بحث بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران یا تعمیر گیربکس مگان در شرق تهران هم باید به این موضوع اشاره کرد که همان طور که بسیاری از افراد نیز می دانند ماشین مگان دارای ایمنی بالایی بوده و همچنین از کیفیت سواری خوبی نیز برخورد دار است. شاید یکی از ایراداتی که به این محصولات وارد است و از آن نقد می شود شتاب این خودرو است. مگان از شتاب بالایی برخورد دار نیست که البته این مسئله به دلیل وزن بالای این خودرو می باشد. رانندگی با مگان با توجه به سیستم تعلیق و فرمان الکتروهیدرولیک نسبتا راحت می باشد. همچنین از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به سیستم ترمز ای بی اس اشاره کرد که عملکرد خیلی خوبی هنگام گرفتن ترمز دارند. در ادامه بحث بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان در تهران به برخی از دیگر ویژگی های مگان اشاره شده است.

 • حجم باک بنزین: حدودا 60 لیتر.
 • حجم موتور: 2000/1600 سی سی.
 • سرعت: حداکثر تا 195 کیلومتر بر ساعت.
 • شتاب: از صفر تا صد حدودا 11 ثانیه.

تعمیر تخصصی گیربکس مگان شرق تهران

نمی شود در مورد تعمیر تخصصی گیر بکس مگان شرق تهران یا در کل بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان در تهران صحبت کرد اما در مورد خود گیربکس این خودرو چیزی نگفت. گیر بکس مگان از نوع ای ال 4 می باشد که در خودرو های مانند ال 90 و 206 نیز از همین گیربکس استفاده شده است. البته درست است که نوع این گیربکس ها با هم یکی هستند اما در پوسته و برنامه ریزی این گیربکس ها با هم تفاوت هایی دارند. به دلیل قدیمی بودن این نوع از گیربکس ها نسبت به دیگر گیربکس هایی که وجود دارند،

جعبه دنده مگان از استهلاک بالایی برخورد دار است و مقداری کند عمل می کند. البته به این نکته هم باید توجه داشت که اگر دائما به این جعبه فرمان رسیدگی کنید و فشار زیادی به آن وارد نشود استهلاک این گیربکس ها پایین تر می آید و خیلی شما را اذیت نمی کند. همان طور که اشاره شد این گیربکس ها عملکرد نسبتا کندی دارند و این نکته می تواند در زمان ترافیک شما را کمی آزار دهد. جعبه دنده مگان از بخش های مختلفی مانند توربین و پمپ اویل تشکیل شده است که خرابی هر یک از آن ها نیز می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد و شما را مجبور به تعمیر گیربکس مگان شرق تهران کند.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز تعمیر موتور مگان در تهران

بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

تعمیر گیربکس مگان در شرق تهران

امید است مطالب بیان شده در طی بحث تعمیر گیربکس مگان در تهران، تعمیر تخصصی گیربکس مگان در تهران، تعمیر گیربکس مگان در شرق تهران، تعمیر گیرکس مگان شرق تهران و… به اندازه کافی برای شما مفید بوده و در بالا بردن سطح آگاهی شما درباره ی این خودرو و ویژگی های مختلف آن موثر بوده باشند. همان طور که می دانید تهران پر جمعیت ترین شهر ایران می باشد و شرق تهران نیز یکی از بخش های اصلی این شهر می باشد که جمعیت زیادی در آن جا زندگی می کنند. به همین دلیل ممکن است افراد زیادی در شرق باشند که به دنبال بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان در تهران در شرق تهران باشند.

به طور کلی باید گفت که بهتر است برای بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران به مراکز معتبر و قابل اطمینان مراجعه کنید و به هر کسی در انجام این کار اعتماد نکنید چرا که تعمیر گیربکس مگان در تهران یکی از کار های تخصصی می باشد. در نهایت هم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مگان و تعمیر گیربکس آن به شما توصیه می شود که نگاهی به سایت تعمیرگاه تحصصی ایران بیندازید. این تعمیرگاه متشکل از یکی از بهترین و مجرب ترین کادر های تعمیرکاران شرق تهران می باشد که با توجه به تجربه ی بالای این تعمیرکاران شما می توانید علاوه بر انجام خدمات نگهداری مانند سرویس ها دوره ای، تمام عیوب خودروی خود، مثل همین بهترین مرکز تعمیر گیربکس مگان شرق تهران را با اطمینان کامل به دست آن ها بسپارید و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید تا خودروی خود را به سالم ترین شکل ممکن دوباره دریافت کنید.

تعمیر موتور ال نود

تعمیر موتور ال نود

تعمیر موتور ال نود یکی از مباحثی است که ممکن است شمایی که صاحب خودروی ال نود هستید، روزی به آن نیاز پیدا کنید. در بازار خودرویی ما با توجه به این که تحریم هستیم و واردات خودرو هم ممنوع است، تنوع خیلی خاصی وجود ندارد و شما شاهد خودرو های خارجی زیادی نیستید و بیشتر خودرو های ایرانی را می بینید. اما یکسری از برند های خارجی هم هستند که پیش از برگشت تحریم ها و یا ممنوعیت واردات در ایران حضور داشتند و خودرو های آن ها هنوز به مقدار کم یا زیاد در بازار ایران یافت می شود. یکی از این برند های خارجی که چنین شرایطی دارد شرکت خودروسازی رنو است و یکی از پر استفاده و پر طرفدار ترین خودرو های ساخت این کمپانی در ایران هم، خودروی ال 90 است. برای این که بیشتر در مورد ال نود و مطالبی مثل تعمیر ال نود، تعمیر تخصصی موتور ال نود، مرکز تعمیر موتور ال نود و… بدانید، در ادامه بحث تعمیر ال نود هم همراه تعمیرگاه تخصصی رنو بمانید.

تعمیرگاه تخصصی ال نود

تعمیر موتور ال نود

قبل از این که در مورد مرکز تعمیر ال نود یا تعمیر تخصصی موتور ال نود صحبت کنیم، بهتر است که کمی مشخصات ال 90 را مروری کنیم. ال۹۰ یا تندر۹۰ با نام اصلی داچیا لوگان، خودرویی است که در ایران توسط شرکت رنو پارس که کنسرسیومی از شرکتهای ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو، برای تولید تندر ۹۰ و ساندرو تشکیل شده‌ بود، تولید ميشد. تندر ۹۰ نامی است که طرف ایرانی در قرارداد با رنو بر روی رنو لوگان گذاشته ‌است اما عموم مردم به دلیل تکرار زیاد عبارت L90 در اخبار و حواشی مربوط به این خودرو، همین نام را برای لوگان در گفتارهای روزمره به کار می‌برند. L90 در واقع کد اتاق مدل سدان خانواده X90 بوده که معادل لوگان است. نسل اول این خودرو از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲ تولید شد. نسل دوم از اوایل سال ۲۰۱۳ آغاز به تولید نمود. خانواده رنو ال 90 يا همان داچیا لوگان كه میتوانید برای تعمیر و نگهداری آن به نمایندگی ال 90 در تهران ایران رنو مراجعه کنید، یکی از معدود خانواده خودروهای ارزان قیمت در سطح جهان است. تا کنون مدل‌های عرضه شده از این خانواده در کشور ایران شامل نسل اول لوگان سدان، نسل اول ساندرو ساده و استپ وی و داچیا داستر یا رنو داستر به عنوان مدل کراس اور است. در قسمت پایینی و پیش از صحبت درباره تعمیر موتور ال نود، یکسری از مشخصات رنو ال 90 را با هم می بینیم.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر گیربکس ال نود

تعمیر موتور ال نود

تعمیر موتور ال نود

مزایای رنو ال 90:

 •  بازار دست دوم.
 •  هزینه نگهداری.
 •  فضای جادار کابین.
 •  دوام فنی بهتر از رقبا.
 •  استفاده از گیربکس جدید JHQ.
 •  بهبود کیفیت ساخت در تندر پلاس و پارس تندر (نسبت به تندر معمولی).

 معایب رنو ال 90:

 •  فرمان‌پذیری.
 •  کمبود امکانات رفاهی.
 •  سفارشی شدن سی دی پلیر برای تندر پلاس (از سال 98).
 •  سفارشی شدن رینگ آلومینیومی برای تندر ایران خودرو (از سال 98).
 •  تخلیه ناگهانی روغن جعبه‌ دنده از گردگیر پلوس‌ها در گیربکس قدیمی JH3.
 • مشخصات فنی خودروی رنو ال نود:
 •  دیفرانسیل جلو بودن.
 •  گیربکس 5 دنده دستی JHQ.
 • پیشرانه 4 سیلندر با حجم موتور 1.6 لیتر.
 •  قدرت 105 اسب ‌بخاری و گشتاور 140 نیوتن‌ متري.
 •  شتاب صفر تا صد 10.2 ثانیه اي.
 • حداکثر سرعت 175 کیلومتر بر ساعتي.
 • مصرف ترکیبی 6.9 لیتر در صد کیلومتر.
 •  طول 4250 میلی ‌متري و عرض 1740 میلی‌ متر.
 •  ارتفاع 1525 میلی‌ متري.
 •  فاصله محوری 2630 میلی‌ متري.
 •  وزن 1115 کیلوگرمي.
 •  حجم باک 50 لیتري.
 • سیستم توزیع نیروی ترمز.
 •  ترمز ضدقفل.
 •  آینه جانبی با تنظیم برقی.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیرگاه ال نود در تهران

تعمیر تخصصی موتور ال نود

قبل از این که در مورد تعمیر تخصصی موتور ال نود یا همان تعمیر موتور ال نود صحبت کنیم، بیاید کمی اطلاعات مان در مورد موتور این خودرو را بالا تر ببریم. پیشرانه اين خودرو، پیشرانه مذکور موسوم به K4M است که  قادر به تولید 105 اسب بخار قدرت در دور موتور 5750rpm و گشتاور 140 نیوتن متر در دور موتور 3750rpm می باشد. موتور ال نود و به طور کلی پیشرانه‌های سری K از میانه‌های دهه 90 میلادی وارد خانواده پیشرانه‌های رنو شده و به عنوان جایگزین موتورهای سری f این شرکت مشغول به کار شدند. اولین مرتبه پیشرانه‌های سری K در رنو مگان به حجم 1600 سی‌سی مورد استفاده قرار گرفتند. موتور ال نود در سال 1998، پیشرانه K4M که نمونه 16 سوپاپ سری K7M محسوب می‌شد، برای اولین مرتبه در رنو لاگونا مورد بهره برداری قرار گرفت. در بازار کشورمان پیشرانه سری K را می‌توان بر روی محصولات مختلفی نظیر تندر 90، پارس تندر، ساندرو، رنو مگان و داستر مشاهده کرد. در این میان کلیه مدلهای تندر 90، ساندرو و رنو مگان 1600 به پیشرانه K4M مجهز هستند.

تعمیر موتور ال نود

تعمیر موتور ال نود

اما منظور از تعمیر اساسی موتور یا همان تعمیر ال نود، بررسی مشکل و عیب یابی دقیق موتور خودروی رنوی شما است که مطمئناً در تعمیرات حرفه ای و تعویض قطعه مشکل دار تاثیر بسزایی خواهد داشت. گاهی وقت ها تشخیص مشکل اشتباه باعث عدم رفع مشکل و هزینه های بی مورد می شود. مرکز تعمیر موتور ال نود ایران رنو با کادری آموزش دیده و با تجریه با تضمین رفع مشکل، موتور خودروی رنوی شما را تعمیر می کند که رضایت خاطر مشتری جلب شود. از جمله خدمات مرکز تعمیر ال نود ایران رنو می توان به تعمیر تخصصی موتور ال نود هم از لحاظ مکانیکی و هم از لحاظ برقی اشاره نمود.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر جلوبندی ال نود

موتور خودرو بدون شک بخش اصلی و قلب تپنده آن است و در صورت بروز مشکل نمی توان در مورد آن اهمال نمود. از طرفی با توجه به پیچیدگی موتور خودروهای امروزی و وابستگی مستقیم عملکرد بخش مکانیکی و الکتریکی موتور با یکدیگر، حساسیت کار بسیار بالاست. مشکلاتی از قبیل روغن سوزی، یاتاقان زدن، سوختن واشر سرسیلندر، ایراد کوئل، کار نکردن دینام، مشکل کاتالیزور، خام سوزی و … جزء تعمیرات موتور خودرو محسوب می شوند و در صورت بروز، مرکز تعمیر موتور ال نود ایران رنو می تواند طی یک زمان بندی مناسب و با کیفیتی بالا به رفع و اصلاح آنها بپردازد.

مرکز تعمیر موتور ال نود

در مقاله تعمیر موتور ال نود سعی شد تا شما کمی با مشخصات رنو ال ۹۰ و مسائلی مثل تعمیر تخصصی موتور ال نود، مرکز تعمیر ال نود و… آشنا شوید، تا در صورتی که خدای ناکرده مشکلی برای موتور ال نودتان پیش آمد بتوانید تشخیص دهید که مشکل از کجاست و برای تعمیر و رفع آن اقدام کنید. پیشنهاد نهایی که به شما می شود اما، این است که در صورتی که صاحب خودرو های ساخت شرکت رنو مثل، رنو ال 90، رنو تالیسمان، رنو ساندرو، رنو مگان و… هستید و اگر که هر گونه مشکل اعم از تعمیر ال نود و…، به تعمیرگاه تخصصی رنوی ایران رنو مراجعه کنید. تعمیرگاه ایران رنو با دارا بودن کادری متشکل از مجرب و با تجربه ترین تعمیرکاران حوزه ی خودرو های رنو آماده است، تا علاوه بر انجام خدمات نگهداری مثل سرویس های دوره ای، تمامی عیوب خودروی رنوی شما را هم شناسایی و رفع نماید و خودروی شما را به سالم ترین شکل ممکن به شما باز گرداند.