تعمیرگاه ساندرو شرق تهران

Rate this post

با معرفی بهترین تعمیرگاه ساندرو شرق تهران در خدمت شما هستیم یکی از خودروهایی که در ایران پس از ورود طرفداران زیادی پیدا کرد ساندرو می باشد. این خودرو سواری بسیار خوبی دارد و گزینه ای مناسب برای خانواده های ایرانی محسوب می شود به همین دلیل استقبال از این خودرو در سال ورود به ایران بسیار زیاد بود. ساندرو با نام استپ وی نیز در بازار شناخته شده است. اما یکی از مهم ترین موضوعات در مورد کسانی که دارای خودرو برند خارجی می باشند داشتن یک تعمیرگاه تخصصی مناسب برای خودرویشان می باشد. اگر در شرق تهران هستید می خواهیم بهترین تعمیرگاه ساندرو شرق تهران را به شما معرفی کنیم. با تعمیرگاه تخصصی ساندرو همراه ما باشید.

خدمات تعمیرگاه ساندرو شرق تهران

مجموعه ایران رنو یکی از بزرگ ترین تعمیرگاه های تخصصی رنو در تهران می باشد که با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تعمیر خودروهای رنو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. شما عزیزان برای دریافت خدمات تعمیرگاه تخصصی ساندرو می توانید همین حالا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و نوبت خود را برای مراجعه به تعمیرگاه دریافت کنید. برخی از خدمات تعمیرگاه ساندرو شرق تهران به شرح زیر می باشد:

تعمیر تخصصی موتور ساندرو

بخش اصلی خودرو موتور آن می باشد و اشتباه در تعمیر آن می تواند خرابی های زیادی را به بار آورد. اگر دارای خودرو ساندرو هستید و با ارور خودرو مواجه شده اید و یا می دانید که در موتور خودرو ایرادی وارد شده است بهتر است به یک متخصص برای حل مشکل مراجعه کنید. در جهت تعمیر موتور ساندرو تعمیرگاه تخصصی ایران رنو آماده ارائه خدمات می باشد.

تعمیر گیربکس ساندرو

ساندرو دارای دو مدل در ایران می باشد. ساندرو با گیربکس دستی و ساندرو با گیربکس اتومات. تعمیر گیربکس اتومات ساندرو یک فرایند کاملا تخصصی است و نیازمند تجربه کاری و علم کافی می باشد. متخصصین ایران رنو با داشتن دوره های عملی تعمیر خودرو ساندرو و دیگر خودروهای رنو می توانند ایرادات وارد شده به گیربکس ساندرو شما را حل کنند. برای تعمیر تخصصی گیربکس ساندرو همین حالا تماس بگیرید.

تعویض روغن موتور ساندرو

روغن موتور تمامی خودروها در کیلومتر مشخصی می بایست تعویض شود. حال در صورتی که روغن موتور استفاده شده اورجینال نباشد و یا از روغن تقلبی استفاده شود زمان تعویض کوتاه تر می شود و در عین حال به مرور زمان به دیگر بخش های خودرو اسیب وارد می شود. برای تعویض روغن موتور ساندرو با روغن اصلی و اورجینال می توانید به مجموعه تخصصی ایران رنو که نمایندگی ساندرو در تهران می باشد مراجعه کنید.

حل مشکلات برقی ساندرو

خطاهای پشت آمپر یکی از مواردی است که بسیاری از رانندگان را درگیر کرده است و در اغلب موارد بسیار مهم می باشند چرا که نشان دهنده یک ایراد کلی در خودرو هستند. اما گاها مشاهده شده است که خطاهای پشت امپر تنها به دلیل اختلال برقی روشن می شوند و در نتیجه راننده را به اشتباه می اندازد. این تنها یکی از ایرادات برقی خودرو می باشد. برای حل مشکلات برقی خودرو ساندرو خود می توانید به تعمیرگاه ساندرو شرق تهران مراجعه کنید و مشکلات خود را حل کنید.

بهترین تعمیرگاه ساندرو شرق تهران

تعمیرگاه های مختلفی در زمینه ارائه خدمات تعمیر خودرو فعالیت می کنند اما مراجعه به یک تعمیرگاه تخصصی که کار خود را تصمین کند یکی از بهترین راه ها برای سرویس و تعمیر خودرو می باشد. شما عزیزان برای تعمیر و یا سرویس دوره ای خودرو ساندرو خود می توانید با خیالی آسوده به تعمیرگاه تخصصی رنو واقع در شرق تهران  مراجعه کنید و از نتیجه کار اطمینان داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات کاری با شماره 09128896509 تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو

علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو

Rate this post

علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو چیست؟ شاید برای شما هم سوال شده که چرا گاهی اوقات برخی از چراغ های پشت آمپر ساندرو روشن می شود. علائمی که خودرو از خود نشان می دهد و ممکن است به دلیل خرابی یکی از بخش های خودرو باشد. در این مقاله می خواهیم تمامی علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو را باهم بررسی کنیم و علت آن ها را پیدا کنیم.

اگر چراغی پشت آمپر روشن شده است که از علائم مهم است لازم است که به تعمیرگاه تخصصی ساندرو مراجعه کنید تا مشکل بررسی و حل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره و دریافت نوبت مراجعه می توانید با شماره 09128896509 تماس حاصل نمایید.

علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو چیست؟

بررسی علائم هشداردهنده می تواند اطلاعات کافی در مورد خودرو شما را در اختیار قرار دهد. چشمک زدن این چراغ ها می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد که از جمله آن ها می توان به چراغ روغن، چراغ لنت ترمز، چراغ اخطار گیربکس، چراغ باتری اشاره داشت که همگی را در ادامه شرح خواهیم داد. با ایران رنو همراه باشید.

علت چشمک زدن چراغ روغن ساندرو

یکی از دلایلی که باعث می شود چراغ چک ساندرو روشن شود ایراد در سیستم روغن آن می باشد. برای حل این مشکل می بایست روغن خودرو را بررسی کنید. این چراغ به دلیل کمبود روغن، پایین بودن کیفیت روغن، تعویض فیلتر روغن و یا وجود ایراد در پمپ روغن روشن می شود. برای حل مشکل می توانید به ایران رنو مراجعه کنید.

علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو

علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو

علت چشمک زدن چراغ لنت ترمز

از دیگر علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو روشن شدن چراغ لنت ترمز است. این چراغ به سه دلیل روشن می شود: تمام شدن لنت ها، کم بودن سیم لنت و یا کم بودن روغن ترمز. هریک از این فاکتورها نیاز به مراجعه به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو دارد.

علت روشن شدن چراغ اخطار گیربکس اتوماتیک

روشن شدن چراع گیربکس نیز یکی از علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو می باشد هرموقع که با این مشکل مواجه شدید برای برطرف کردن آن حتما به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید این چراغ یعنی در گیربکس اتوماتیک شما مشکلی ایجاد شده است البته در برخی از موارد تداخل و پارازیت های الکتریکی نیز می تواند به اشتباه باعث روشن شدن این چراغ شود اما به هر حال مراجعه به تعمیر گیربکس ساندرو یکی از مهم ترین گزینه ها برای این چراغ است.

علت چشمک زدن چراغ ساندرو اول صبح

این چراع از دیگر علائم پشت آمپر ساندرو است استارت سرد می تواند این چراغ را روشن کند که در اغلب موارد قابل چشم پوشی است اما تداوم روشن شدن این چراغ می تواند روند کار خودرو را مختل کند لازم است که نزد یک تعمیرگاه متخصص مراجعه کنید.

علت روشن شدن چراغ استپ و باتری

روشن شدن این چراغ نشان می دهد که دینام باتری شما را شارژ نمی کند و خودرو یک ایراد برقی دارد. یکی از ایرادات عدم کارکرد درست دینام و باتری می باشد. سعی کنید پس از مشاهده این ایراد حتما به تعمیرگاه تخصصی ساندرو مراجعه کنید با یک تعمیرکار برق ساندرو مشکل را در میان بگذارید.

معرفی بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران

روشن شدن چراغ باتری و ترمز دستی

روشن شدن این چراغ نیز از علائم هشدار دهنده پشت آمپر ساندرو است و نشان دهنده این است که دینام باتری شما را شارژ نمی کند. که برای حل مشکل می بایست اقدامات لازم را انجام دهید.

علت روشن شدن چراغ چک ساندرو چیست؟

روشن شدن این چراغ می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که برخی از آن ها به شرح زیر است:

  • خراب شدن سنسور اکسیژن
  • خراب شدن دریچه گاز برقی
  • مشکل شیر برقی های گیربکس اتوماتیک
  • خراب شدن پدال گاز
  • اختلال در سیم کشی خودرو

برای بررسی این موارد حتما باید نزد یک تعمیرگاه تخصصی ساندرو مراجعه کنید و مشکل را حل کنید. شما عزیزان برای حل مشکلات و علائم پشت آمپر ساندرو می توانید با خیال آسوده به بهترین تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران مراجعه کنید و مشکل را حل کنید.

تعمیر کولر داستر

تعمیر کولر داستر

Rate this post

با معرفی بهترین مرکز تخصصی تعمیر کولر داستر در خدمت شما هستیم. تابستان در راه است و تهران بدون کولر دوام نمی آورد. بنابراین هر خودرویی نیاز به سرویس و یا شارژ کولر خود دارد. اگر دارای خودرو داستر هستید و قصد تعمیر کولر رنو داستر خود را دارید می بایست به یک تعمیرگاه تخصصی برند خودرو خود مراجعه کنید. شما عزیزان برای دریافت خدمات تعمیر و سرویس کولر داستر می توانید به تعمیرگاه تخصصی داستر در تهران یعنی ایران رنو مراجعه کنید.

تعمیر تخصصی کولر داستر در تهران

در عمده موارد مشاهده شده است که کمپرسور خودرو دچار ایراد شده و در نتیجه نیاز به تعمیر دارد. یکی از مهم ترین مسائل برای خودروهای خارجی این است که حتما به تعمیرگاه تخصصی خودرو خود مراجعه کنند چرا که ممکن است در تعمیرگاه های عمومی علاوه بر اینکهه مشکل برطرف نشود، ایراد جدیدی هم به خودرو اضافه شود.

تعمیر کمپرسور کولر داستر در تهران

همانطور که بیان کردیم مهم ترین بخش کولر داستر، کمپرسور آن می باشد که برای تعمیر و سرویس این بخش می توانید به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. در نظر داشته باشید تمامی قطعاتی که در ایران رنو استفاده می شود اورجینال بوده و از کیفیت آن می توانید اطمینان حاصل کنید.

تعویض روغن موتور داستر با روغن اورجینال

تعمیر کولر داستر

تعمیر کولر داستر

شارژ گاز کولر داستر

گاز کولر خودرو را با استفاده از فشار سنج بررسی می کنند. اگر میزان آن از حالت تعیین شده کمتر باشد نیاز به شارژ مجدد دارد. برای تعمیر کولر داستر و یا شارژ گاز آن می توانید به ایران رنو مراجعه کنید. در نظر داشته باشید کم بودن شارژ گاز کولر می تواند منجر به ضعیف کار کردن کولر گردد که در طولانی مدت به خرابی آن منجر می شود.

بهترین پیشنهاد ایران رنو این است که پیش از شروع فصل گرما برای سرویس کولر خودرو خود به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. جهت سرویس کولر خودرو شما ایران رنو آماده ارائه خدمات می باشد.

تعمیر کولر ساندرو استپ وی

تعمیر کولر ساندرو استپ وی

Rate this post

بهترین مرکز تعمیر کولر ساندرو استپ وی در تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. هوای گرم تابستان در راه است و بدون کولر در خیابان های تهران نمی توان رانندگی کرد. بر همین اساس این روزها همه به دنبال تعمیر و یا سرویس کولر خود می باشند. اگر دارای خودرو ساندرو و یا استپ وی می باشد و می خواهید کولر خودرو خود را تعمیر و یا سرویس کنید با ما همراه باشد.

برای تعمیر کولر ساندرو استپ وی همین حالا می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و اقدام به دریافت نوبت کنید. شما عزیزان همچنین برای سرویس کولر و یا شارژ گاز کولر خودرو خود می توانید به تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران یعنی ایران رنو مراجعه کنید.

تعمیر کولر ساندرو استپ وی

اگر شما نیز دارای خودرو رنو می باشید و کولر خودرو دچار ایراد شده است و نیاز به تعمیرات برق و یا شارژ گاز کولر دارید می توانید با خیال راحت به تعمیرگاه ایران رنو مراجعه کنید و خدمات مورد نیاز خود را همراه با ضمانت سرویس دریافت کنید.

گاها مشاهده شده است که کولر خودرو ایراد برقی ندارد اما پرتاب باد آن بسیار کم است و علنا کارایی بسیار کمی دارد. برای حل این مشکل می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و در صورت نیاز به ایران رنو مراجعه کنید و مشکل را حل کنید.

شارژ گار کولر رنو ساندرو

تعمیر کولر ساندرو استپ وی

تعمیر کولر ساندرو استپ وی

هزینه تعمیر کولر ساندرو استپ وی

با نزدیک شدن به تابستان داشتن یک کولر باکیفیت در خودرو یکی از نیازهای اساسی است مخصوصا در استان تهران که از همین روزهای بهاری گرمای هوا نشستن در خودرو را با مشکل مواجه کرده است و در ترافیک بدون کولر نمی توان دوام آورد.

اگر در ارتباط با هزینه تعمیر کولر ساندرو استپ وی سوالاتی دارید می توانید با شماره 09128896509 تماس بگیرید و پیش از مراجعه اطلاعات لازم را کسب کنید و سپس برای انجام سرویس و تعمیر مراجعه کنید.

چرا کولر ماشین خنک نمی کند؟

علائم خرابی کولر ساندرو چیست؟

کولر خودرو به چند دلیل دچار ایراد می شود که از جمله علائم آن به شرح زیر می باشد.

نداشتن پرتاب باد یعنی اینکه وقتی دکمه AC و دکمه تنظیم شدت باد را می چرخانید اصلا بادی از دریچه پرتاب نمی شود که دلیل آن می تواند معیوب شدن موتور فن بخاری باشد. این یک مشکل برقی است و برای حل آن باید به بخش تعمیر برق ساندرو مراجعه کنید.

نداشتن باد خنک دلیل دوم خرابی کولر ساندرو می باشد که نیاز به تعمیر کولر ساندرو استپ وی دارد. این مشکل می تواند به دلیل نداشتن گاز کولر و یا کم بودن گاز کولر باشد یا اینکه از کمپرسور کولر باشد. برای تعمیر کمپرسور کولر ساندرو استپ وی می توانید به ایران رنو مراجعه کنید.

بهترین زمان روشن کردن کولر خودرو کی است؟

تعمیر کولر ساندرو در تهران

در بخش های پیشین در مورد دلایل خرابی کولر ساندرو به بحث و بررسی پرداختیم. اگر دارای خودرو ساندرو هستید و نیاز به تعمیر کولر ساندرو استپ وی دارید بهتر است پیش از اینکه خرابی های جدیدی ایجاد نشود اقدام به سرویس و تعمیر کولر خودرو خود کنید. برای تعمیر می توانید همین حالا با شماره های درج شده تعمیرگاه رنو تماس بگیرید و نوبت خود را دریافت کنید.

تعویض روغن موتور داستر

تعویض روغن موتور داستر

Rate this post

با معرفی بهترین مرکز تعویض روغن موتور داستر در تهران با روغن اصلی در خدمت شما سهتیم. یکی از نیازهای اصلی خودرو که بر روی کارکرد خودرو تاصیر بسیار زیادی دارد روغن موتور است که در کیلومترهای مشخصی می بایست تعویض شود تا مشکلات جدیدی را به بار نیاورد.

در صورتی که دارای خودرو رنو داستر هستید و برای تعویض روغن موتور خود نیاز دارید که به یک تعمیرگاه تخصصی داستر مراجعه کنید تا از اصل بودن روغن موتور اطمینان داشته باشید پیشنهاد ما تعمیرگاه تخصصی رنو یعنی ایران رنو می باشد.

برای دریافت نوبت تماس بگیرید: 09128896509

بهترین روغن موتور برای داستر

خودروهای خارجی به دلیل اینکه از نظر کارکرد با خودروهای ایرانی متفاوت هستد برای تعویض روغن آن ها باید از روغن اورجینال استفاده کرد تا مشکل خرابی به بار نیاورد. عموما در دفترچه راهنمای داستر روغن موتور مورد نیاز آن نوشته شده است. اما به صورت کلی برای شناخت روغن موتور مناسب میزان مواد افزودنی، روش ساخت و میزان گران روی آن را مورد بررسی قرار دهید.

تعویض روغن موتور داستر

تعویض روغن موتور داستر

استفاده از روغن موتور باکیفیت و مناسب تاثیر زیادی در بهتر کردن راندمان خودرو دارد. کاهش مصرف سوخت ، خاصیت روانکاری بالا ،‌کاهش آلودگی صوتی ، کاهش استهلاک و تقویت موتور خودرو میتواند نشانه های روغن مناسب برای موتور رنو داستر باشد.

تعمیر تخصصی موتور داستر در تهران

روغنی که برای تعویض روغن موتور در ایران رنو مورد استفاده قرار می گیرد روغن الف می باشد که تولید کشور فرانسه است. برای دریافت نوبت و مراجعه حضوری حتما تماس بگیرید.

انتخاب اشتباه روغن موتور خسارت های زیادی را برای اتومبیل شما به همراه خواهد داشت. البته این روزها با تنوع زیادی که در این زمینه وجود دارد درصد اشتباه شما برای خرید مناسب ترین روغن موتور بیشتر می شود که همگی ادعای بهترین، سریع ترین و قدرتمند ترین را دارند.

تعمیر جلوبندی داستر در تهران

هزینه تعویض روغن موتور داستر

در بخش پیشین اشاره شد که برای تعویض روغن موتور رنو از بهترین نوع روغن استفاده می شود. اما هر کاری دارای اجرت می باشد. تعویض روغن نیز دارای اجرت تعویض می باشد. در صورتی که اطلاعاتی از هزینه تعویض روغن موتور داستر خود ندارید می توانید همین حالا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم را از مهندسین ایران رنو کسب کنید.

زمان تعویض روغن موتور داستر

زمان مناسب برای تعویض روغن داستر و فیلتر ها هر ۷ هزار کیلومتر به همراه تعویض کلی فیلتر ها شامل هوا ، روغن و صافی هوا می باشد. البته براساس تجربه ،‌معمولا خودروسازان حداکثر عمر را برای روغن موتور در نظر میگیرند و بهتر است کمی زودتر از ۷ هزار کیلومتر و عدد کارخانه ای ، روغن تعویض گردد.

تعویض تسمه تایم داستر در تهران

تعویض روغن موتور داستر

تعویض روغن موتور داستر

قابل ذکر است که تعویض دیر به دیر روغن موتور باعث آسیب های جدی به موتور داستر میشود. بنابراین سعی کنید به طور منظم و در زمان مناسب خود خود را به یک تعمیرگاه تخصصی داستر بسپارید. شما با یکبار مراجعه به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو زمان مراجعه بعدی خود را از طریق پیامک دریافت خواهید کرد.

بهترین مرکز تعویض روغن موتور داستر

میتوان گفت عدم تعویض روغن موتور در زمان مشخص شده ، از عمر رنو داستر میکاهد و هزینه های سنگینی را به وجود می آورد. بنابراین شما میتوانید در تعمیرگاه تخصصی رنو، با خیالی آسوده رنو داستر خود را به ما بسپارید تا با بهترین روغن موتور تعویض را انجام دهیم. چرا که این تعمیرگاه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. نه تنها تعویض روغن موتور بلکه تعویض روغن گیربکس داستر، مشکلات برقی و تعمیر قطعات نیز در این تعمیرگاه توسط حرفه ای ترین تعمیرکاران انجام می شود.

تعمیر موتور داستر در تهران به صورت تخصصی و با ضمانت

تعمیر موتور داستر

Rate this post

بهترین تعمیرگاه برای تعمیر موتور داستر به صورت تخصصی کجاست؟ هزینه تعمیر موتور داستر چقدر است؟ در صورتی که دارای خودرو داستر باشید حتما با مشکل خرابی موتور آن مواجه شده اید. باز کردن موتور خودرو یک امر کاملا تخصصی است و هر تعمیرکاری نمی تواند از پس تعمیر تمامی برندهای خودرو بر بیاید. بنابراین بهترین راه برای سرویس و تعمیر موتور داستر خود این است که به تعمیرگاه تخصصی داستر مراجعه کنید. شما عزیزان برای تعمیر و سرویس خودروهای رنو خود می توانید به بهترین تعمیرگاه رنو در تهران یعنی ایران رنو مراجعه کنید.

تعمیر موتور داستر در تهران

یکی از خدماتی که در تعمیرگاه تخصصی ایران رنو صورت می پذیرد تعمیر موتور رنو داستر می باشد. شما عزیزان برای دریافت خدمات تعمیر موتور خودرو خود که یکی از اصلی ترین بخش های تعمیر خودرو می باشد می توانید به تعمیرگاه ایران رنو مراجعه کنید و خدمات لازم را دریافت کنید. جهت دریافت نوبت از تعمیرگاه تخصصی ایران رنو همین حالا می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

تعویض تسمه تایم داستر در تهران

تعمیر موتور داستر در تهران به صورت تخصصی و با ضمانت

تعمیر موتور داستر در تهران به صورت تخصصی و با ضمانت

دلایل خرابی موتور داستر

گاها، انجام یا عدم انجام برخی اعمال  سبب صدمه به موتور می‌شود که در این صورت هزینه بالایی  باید صرف تعمیر یا تعویض آن گردد. با رسیدگی‌های منظم می‌توان از اغلب صدمات احتمالی به موتور پیشگیری کرد . در ادامه با مواردی با برخی دلایل خرابی موتور بیشتر آشنا می شویم .

۱ – گاز دادن بیش از حد در فصل سرما :

در فصل سرما برای گرم شدن خودرو پدال گاز را نفشارید. این کار به جای گرم کردن ماشین ، موتور را به طور غیر مطلوب گرم می کند. پس از استارت، مدتی زمان می برد تا روغن وارد سیستم شود و ماشین بدون روغن کار می‌ کند. پس گاز بی‌جا باعث خرابی موتور خودرو می‌شود.

۲ – استفاده از فشار بی رویه آب حین شستشو :

کثیف بودن بیش از حد موتور از موارد موجب خرابی موتور است که نادیده گرفته می شود. موتور هر از گاهی به تمیز شدن نیاز دارد. اما حین شستن آن نباید از آب پرفشار (مثل شلنگ‌های کارواش) استفاده کنید، زیرا به سیستم برق موتور آسیب می زند.

تعویض روغن گیربکس داستر

 ۳ – استارت نامناسب :

قبل از چرخاندن کلید استارت، تجهیزات جانبی مثل ضبط، کولر یا برف ‌پاک ‌کن را خاموش کنید، در غیر این صورت موتور خودرو را دچار فرسودگی زود هنگام می‌کنید. با خاموش بودن این وسایل، فشار کمی هنگام استارت زدن به موتور وارد می‌شود.

۴ – دور موتور بالا :

وقتی دور موتور بالا می رود ، موتور باید سوخت بیشتری را به سیلندر ها پمپ کند ، و موجب افزایش ضربات به اجزای موتور را دارد و موجب خرابی موتور می شود. لذا سعی کنید تا حد امکان دور موتور خودروی شما از مقدار مجاز تعیین شده بیشتر نباشد.

۵-  کم یا زیاد بودن روغن :

مقدار روغن موتور و نوع روغن موتور مصرفی خودرو نقش مهمی در سلامت خودوری شما دارد، وقتی روغن خودرو کم باشد یا زیاد باشد فشار بیشتری به موتور وارد شده و سبب خرابی آن می شود .

تعمیر جلوبندی داستر در تهران

۶ – استفاده از خودرو به جای وانت :

وقتی بار سنگینی را داخل خودرو می گذارید در وافع دارید از عمر موتور خود می کاهید زیرا خودرو های سواری به گونه ای طراحی نشده اند که تحمل بار سنگین را داشته باشند .

۷ –  مایع خنک کننده کهنه :

تعویض مایع خنک کننده باید در زمان مناسب انجام شود وگرنه موجب خرابی موتور خودرو می شود.

تعمیر موتور داستر در تهران به صورت تخصصی و با ضمانت

تعمیر موتور داستر در تهران به صورت تخصصی و با ضمانت

تعمیر تخصصی موتور داستر

اگر به دنبال تعمیر موتور خودرو خود به صورت تخصصی می باشید لازم است که به تعمیرگاهی مراجعه کنید که به صورت تخصصی در زمینه تعمیر خودروهای رنو فعالیت می کند. برای این کار و سرویس خودرو رنو خود می توانید به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید.

تعمیر گیربکس داستر در تهران

هزینه تعمیر موتور داستر

هزینه تعمیر موتور داست ر چقدر است؟ یکی از مهم ترین سوالات مراجعه کنندگان به تعمیرگاه ایران رنو این است که هزینه تعمیر موتور داستر چقدر است؟ در ابتدا باید بررسی کنیم که دلیل خرابی موتور خودرو شما چیست و آیا بدون باز کردن موتور هم می توان مشکل را حل کرد یا خیر. در مرحله دوم قطعات جانبی را که نیاز به تعویض دارد را می بایست بررسی کنیم و سپس به مشتری اعلام هزینه می کنیم. برای دریافت هزینه تعمیر موتور داستر می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر

تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر

Rate this post

با معرفی بهترین مرکز تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر در تهران در خدمت شما هستیم. می دانید که تعمیر گیربکس اتوماتیک از سخت ترین کارها در تعمیر خودرو محسوب می شود و در صورت اشتباه ممکن است خطرات زیادی را به همراه داشته باشد. در صورتی که دارای خودرو رنو کپچر هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات شما در زمینه تعمیر گیربکس کپچر پاسخ دهیم. تعمیرگاه تخصصی کپچر یعنی ایران رنو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر در تهران

گیربکس اتوماتیک یکی از قطعات مهم و حساس در خودروهای امروزی است که برای انتقال قدرت به چرخ‌ها استفاده می‌شود. این گیربکس باعث کاهش سرعت موتور و افزایش گشتاور آن می‌شود تا بتواند خودرو را به سرعت مطلوب حرکت دهد. با این حال، به دلیل عدم توجه به نگهداری و تعمیرات منظم، گیربکس اتوماتیک ممکن است با مشکلاتی مواجه شود که باعث کاهش عملکرد و عمر مفید آن می‌شود.

در این مقاله، به بررسی تعمیر گیربکس خودرو کپچر پرداخته‌ایم. خودرو کپچر یکی از خودروهای شرکت رنو است که با گیربکس اتوماتیک عرضه می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل در گیربکس این خودرو، تعمیر گیربکس کپچر بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر برق کپچر در تهران

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر

مشکلات رایج در گیربکس اتوماتیک کپچر

لرزش و لغزش: این مشکل معمولاً به دلیل خرابی تعلیق گیربکس یا بلبرینگ‌های آن رخ می‌دهد.

نویز: نویز در گیربکس اتوماتیک کپچر معمولاً به دلیل خرابی بلبرینگ‌ها، فشار نامناسب روغن گیربکس و یا وجود ذرات ناخالص در روغن گیربکس رخ می‌دهد.

عدم تغییر دنده: این مشکل معمولاً به دلیل خرابی سنسورهای دنده و یا فشار نامناسب روغن گیربکس رخ می‌دهد.

عدم حرکت خودرو: این مشکل معمولاً به دلیل خرابی ترمز، سنسورهای دنده و یا خرابی گیربکس رخ می‌دهد.

عدم پاسخگویی دنده: این مشکل معمولاً به دلیل خرابی سنسورهای دنده و یا خرابی گیربکس رخ می‌دهد.

تعویض روغن گیربکس کپچر با روغن اصلی

تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر:

تعویض روغن گیربکس: تعویض روغن گیربکس باید به صورت منظم و در بازه‌های زمانی مشخص انجام شود. روغن گیربکس باید با روغن مناسب و با کیفیت تعویض شود.

تعویض بلبرینگ‌ها: بلبرینگ‌های گیربکس کپچر باید به صورت منظم و در صورت نیاز تعویض شوند.

تعویض سنسورهای دنده: سنسورهای دنده باید به صورت منظم و در صورت نیاز تعویض شوند.

تعمیر تعلیق گیربکس: در صورت بروز لرزش و لغزش در گیربکس، تعلیق گیربکس باید تعمیر شود.

تعمیر خرابی گیربکس: در صورت بروز هرگونه خرابی در گیربکس، باید به تعمیر آن پرداخته شود.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر

تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر شرق تهران

تعمیرات گیربکس اتوماتیک کپچر باید توسط تعمیرکاران مجرب و با تجربه انجام شود.

برای جلوگیری از خرابی گیربکس، نیاز به نگهداری و تعمیرات منظم آن است.

استفاده از روغن مناسب و با کیفیت در گیربکس، به عملکرد بهتر آن کمک می‌کند.

برای جلوگیری از خرابی گیربکس، باید از رانندگی صحیح و نگهداری منظم خودرو پیروی کرد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در گیربکس، باید به تعمیر آن در اسرع وقت پرداخته شود تا خودرو به عملکرد بهتر و با عمر مفید بیشتر دست پیدا کند.

به عنوان جمع‌بندی، گیربکس کپچر یکی از قطعات حساس در خودرو است که نیاز به نگهداری و تعمیرات منظم دارد. با رعایت نکات مهم و تعمیرات منظم، می‌توان از گیربکس اتوماتیک کپچر به بهترین نحو استفاده کرد و از عمر مفید بیشتر آن بهره‌مند شد.

تعویض تسمه تایم کپچر در تهران

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کپچر

تعمیر هر بخشی از خودرو دارای اجرت مشخصی است. در صورتی که اطلاعاتی در مورد هزینه تعمیر گیربکس کپچر ندارید می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید. تعمیرگاه تخصصی رنو یعنی ایران رنو با داشتن متخصصین با تجربه در زمینه تعمیر و سرویس خودروهای رنو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

تعمیرگاه داستر شرق تهران

تعمیرگاه داستر شرق تهران

Rate this post

بهترین تعمیرگاه داستر شرق تهران کجاست؟ آیا دارای خودرو داستر می باشید و می خواهید برای تعمیر به بهترین مرکز تخصصی در زمینه تعمیر خودروهای رنو مراجعه کنید. تعمیرگاه داستر ایران رنو یکی از بهترین تعمیرگاه های خودرو در شهر است. این تعمیرگاه با داشتن تجهیزات پیشرفته و کارشناسان مجرب، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت عالی ارائه می دهد. در این مقاله، به بررسی خدمات و مزایای تعمیرگاه داستر پرداخته خواهد شد.

تعمیرگاه داستر با داشتن تجهیزات پیشرفته و کارشناسان مجرب، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت عالی ارائه می دهد. این تعمیرگاه برای تعمیر و نگهداری انواع خودرو های سواری، کامیون، اتوبوس و … آماده است. تعمیرگاه داستر با داشتن تجهیزات پیشرفته و کارشناسان مجرب، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت عالی ارائه می دهد. با بهترین تعمیرگاه رنو همراه ما باشید.

برای دریافت نوبت تماس بگیرید: 09128896509

بهترین تعمیرگاه داستر شرق تهران

خدمات تعمیرگاه داستر شامل تعمیرات مکانیکی، برقی و الکترونیکی، تعویض لاستیک، تعویض روغن و فیلتر، تعویض تسمه تایم و … است. این تعمیرگاه با داشتن تجهیزات پیشرفته و کارشناسان مجرب، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت عالی ارائه می دهد.

کسب اطلاعات بیشتر: تعویض تسمه تایم داستر با قطعات اورجینال

بهترین تعمیرگاه داستر شرق تهران

بهترین تعمیرگاه داستر شرق تهران

در صورتی که برای تعمیر و یا سرویس خودرو داستر خود نیاز دارید که به یک تعمیرگاه تخصصی معتبر مراجعه کنید همین حالا می توانید با مراجعه به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو و یا تماس با این مجموعه مشکل را حل کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با شماره 09128896509 تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیرگاه داستر شرق تهران

خدمات تعمیرگاه داستر شامل تعمیر و نگهداری دستگاه‌های صنعتی مختلف است. این تعمیرگاه با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای، به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با کمترین هزینه، دستگاه‌های صنعتی خود را تعمیر کنید. خدمات این تعمیرگاه عبارتند از:

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر تخصصی گیربکس داستر

تعمیر برق خودرو: بسیاری از خودروهای رنو اتوماتیک هستند و اگر ایراد برقی داشته باشند دیگر حرکت نمی کنند. برای حل مشکل ایراد برقی حتما می بایست به متخصصی مراجعه کنید که در این زمینه دوره های خود را دیده باشد. شما عزیزان برای تعمیر و یا سرویس برقی خودرو داستر خود می توانید به تعمیرگاه داستر شرق تهران مراجعه کنید.

بهترین تعمیرگاه داستر شرق تهران

بهترین تعمیرگاه داستر شرق تهران

با توجه به اینکه تعمیرگاه داستر یکی از معتبرترین و حرفه‌ای‌ترین تعمیرگاه‌های صنعتی در ایران است، باید از خدمات آن استفاده کنید تا بتوانید به راحتی و با کمترین هزینه، دستگاه‌های صنعتی خود را تعمیر کنید. با توجه به نوع دستگاه و مشکل آن، تعمیرگاه داستر به شما پیشنهادات مناسبی خواهد داد تا بتوانید به راحتی و با کمترین هزینه، دستگاه‌های صنعتی خود را تعمیر کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر جلوبندی داستر در تهران

تعمیرگاه تخصصی داستر شرق تهران

یکی از مهم ترین گزینه ها برای انتخاب یک تعمیرگاه مناسب برای تعمیر خودروی شما، متخصص و با تجربه بودن آن مجموعه می باشد. ایران رنو با بیش از 10 سال سابقه تجربه در زمینه تعمیر و سرویس خودروهای رنو آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر خودرو داستر می باشد. شما عزیزان برای دریافت نوبت و یا کسب اطلاعات بیشتر همین حالا می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

تعویض لنت ترمز مگان

تعویض لنت ترمز مگان

Rate this post

اکثر افرادی که از خودروی مگان استفاده می کنند حتما تا به حال به فکر تعویض لنت ترمز مگان افتاده اند. مگان یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت رنو می باشد. شرکت رنو یکی از محبوب ترین و حرفه ای ترین شرکت های خودرو سازی در فرانسه می باشد که محصولات تولید شده در آن سال های سال است که به کشور های دیگر از جمله کشور ما صادر شده است. مگان نیز از جمله خودرو هایی است که چندین ساله در کشور ما افراد زیادی از آن استفاده می کنند و این خودرو در طی این سال ها توانسته است که طرفداران زیادی را نسبت به خود جذب کند.

با توجه به محبوبیت بالایی که این خودرو ها دارند و افراد زیادی در کشور ما از مگان استفاده می کنند، بحث تعویض قطعات مختلف آن از جمله تعویض لنت ترمز مگان نیز حسابی داغ شده است. برای این که با تعویض لنت ترمز مگان و عناوین دیگری مانند زمان تعویض لنت ترمز مگان، نحوه تعویض لنت ترمز مگان و … بیشتر و هر چه بهتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می شود که در ادامه هم همراه با تعمیرگاه تخصصی رنو بمانید.

جهت دریافت نوبت تماس بگیرید: 09128896509

تعویض لنت ترمز مگان در تهران

برای این که با تعویض لنت ترمز بهتر آشنا شوید بهتر است قبل از هر چیز بدانیم که لنت ترمز چه کاربردی دارد و انواع آن کدام اند. لنت ترمز یکی از قطعات بسیار مهم و حیاتی در خودرو می باشد که در ایمنی خودرو نقش بسیار زیادی دارد و وظیفه آن این است که از سرعت خودرو هنگام ترمز گرفتن بکاهد. لنت های ترمز انواع مختلفی دارند که در ادامه هر کدام از آن ها به شما معرفی شده اند:

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر سرسیلندر مگان در تهران

لنت ترمز ارگانیک: اولین مورد در رابطه با انواع لنت های ترمز به کار رفته شده در خودرو های سواری را می توان به لنت های ترمز ارگانیک اختصاص داد. در این نوع از لنت های ترمز مقدار بسیار کمی فلز به کار رفته است و ماندگاری این نوع از لنت ها نیز در مقایسه با سایر لنت های ترمز به مراتب پایین تر و کم تر می باشد. اما ویژگی مهمی که این نوع از لنت ها دارند این است که در مقایسه با دیگر لنت های ترمز قیمت به صرفه تری دارند. از این رو کسانی که محدودیت مالی دارند، استفاده از لنت های ترمز ارگانیک برای آن ها گزینه مناسب تری می باشد.

تعویض لنت ترمز مگان در تهران

تعویض لنت ترمز مگان در تهران

لنت ترمز کم فلز: مورد بعدی در رابطه با انواع لنت های ترمز به کار رفته در خودرو های سواری که می توان به آن اشاره کرد، لنت های ترمز کم فلز هستند. در این نوع از لنت ها همان طور که از اسم آن ها نیز می توان حدس زد مقدار کمی فلز به کار رفته است. این نوع از محصولات در مقایسه با لنت های ترمز ارگانیک ماندگاری بالا تری دارند و از این نظر بهتر می باشند و یا به عبارتی دیگر زمان تعویض لنت ترمز مگان از نوع کم فلز نسبت به نوع ارگانیک طولانی تر می باشد. اما باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که لنت های ترمز کم فلز سر و صدای بیشتری نسبت به نوع ارگانیک دارند.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر بخاری مگان در تهران

لنت ترمز نیمه فلز: یکی دیگر از انواع لنت های ترمز به کار رفته در خودرو ها، لنت های ترمز نیمه فلز می باشند. همان طور که از نام این محصولات نیز می توان تشخیص داد، درصد فلز به کار رفته در لنت های ترمز تیمه فلزی بیشتر از لنت های کم فلز و ارگانیک می باشد و همین موضوع نیز باعث شده است که ماندگاری این نوع از لنت ها در مقایسه با لنت های ترمز ارگانیک و کم فلز بیشتر باشد و یا به عبارتی دیگر عمر طولانی تری داشته باشند. طبیعتا با توجه به ماندگاری بالا تری که این لنت ها دارند، قیمت آن ها نیز به مراتب بیشتر می باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه تعمیر دینام مگان

لنت ترمز سرامیک: آخرین مورد در رابطه با انواع لنت های ترمز به کار گرفته شده در خودرو های سواری را می توان به لنت ترمز سرامیک اختصاص داد. این نوع از محصولات به روز ترین و با کیفیت ترین لنت های ترمز ساخته شده تا به حال می باشند که ماندگاری آن ها نسبت به دیگر لنت ها بسیار بالا تر است. البته قیمت این محصولات نیز با توجه به کیفیت بالایی که دارند به مراتب بالا تر و بیشتر از سایر لنت های ترمز تولید شده می باشد.

تعویض لنت ترمز مگان در تهران

تعویض لنت ترمز مگان در تهران

زمان تعویض لنت ترمز مگان

یکی از سوالات پر تکرار در رابطه با لنت ترمز مگان که به طور مکرر پرسیده می شود این است که زمان تعویض لنت ترمز چقدر است. لنت ترمز از جمله قطعات مصرفی خودرو می باشد و طول عمر آن را بر حسب کارکرد خودرو تعیین می کنند. به مرور زمان لنت ترمز تمام می شود و در پی آن دیسک های خودرو درگیر شده و احتمال خطر بالا تر و بیش تر می شود. به طور کلی زمان تعویض لنت ترمز مگان به موارد زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال زمان تعویض لنت ترمز عقب با زمان تعویض لنت ترمز جلو متفاوت است و با هم دیگر فرق می کمد. لنت های ترمز عقب ماندگاری بیش تری نسبت به لنت های ترمز جلد دارند و حداکثر تا ۱۰۰ هزار کیلومتر متر کار می کنند. همچنین یکی دیگر از مواردی که می تواند زمان تعویض لنت را دچار تغییر کند، نوع لنت ترمز می باشد. هر چه کیفیت لنت ترمز بیشتر باشد، زمان تعویض ام نیز طولانی تر است.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر گیربکس مگان در تهران

تعویض لنت ترمز مگان با قطعات اورجینال

امید است مطالب بیان شده در طی بحث تعویض لنت ترمز مگان و عناوین دیگری از جمله زمان تعویض لنت ترمز ، نحوه تعویض لنت ترمز و … به اندازه کافی برای شما مفید بوده و در بالا بردن سطح آگاهی شما موثر بوده باشد. برای اطلاع از نحوه تعویض لنت ترمز مگان به شما توصیه می شود که به تعمیرگاه تخصصی رنو که یکی از بهترین و مجرب ترین مراکز خودرویی می باشد مراجعه کنید و سوالات خود را با مشاوران این مجموعه که همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند، در میان بگذارید تا از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

تعمیر سرسیلندر مگان در تهران

تعمیر سرسیلندر مگان

Rate this post

سرسیلندر یکی از قطعات مهم در خودرو می باشد که نقش زیادی دارد و از این رو تعمیر سرسیندر مگان نیز مهم است. هر خودرویی از جمله مگان دارای قطعات مختلف بسیار زیادی می باشد که هر کدام از این قطعات نیز وظایف مختلفی دارند. وجود این قطعات برای عملکرد خودرو لازم و ضروری می باشد به طوری که نبود هر کدام از آن ها می تواند مشکلاتی را برای خودرو به وجود آورد. سرسیلندر نیز یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات خودرو می باشد که نقش بسیار مهمی در موتور خودرو ایفا می کند برای تعمیر آن بهتر است به تعمیرگاه تخصصی مگان مراجعه کنید. برای این که با تعمیر سرسیلندر مگان و عناوین دیگری از جمله تعمیر سرسیلندر مگان ۱۶۰۰، قیمت سرسیلندر مگان ۱۶۰۰ و … بیشتر و هر چه بهتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می شود که در ادامه هم همراه با تعمیرگاه تخصصی رنو ایران رنو بمانید.

برای کسب اطلاعات و دریافت نوبت تماس بگیرید: 09128896509

تعمیر سرسیلندر مگان در تهران

پیش از آن که درباره ی تعمیر سرسیلندر مگان ۱۶۰۰ صحبت شود بهتر است با خود سرسیلندر و ویژگی ها و انواع این قطعات بیشتر آشنا شوید. همان طور که شما هم می دانید قلب هر خودرویی موتور آن می باشد. موتور خودرو نیز از بخش های بسیار زیاد و مختلفی تشکیل شده است که یکی از بخش های مهم آن سیلندر موتور می باشد. کسانی که با قطعات خودرو آشنایی بیشتری دارند حتما به این موضوع واقف هستند که بخش فوقانی سیلندر ها باز می باشد که این بخش توسط سرسیلندر بسته می شود. به عبارتی دیگر می توان گفت که سرسیلندر یک محفظه احتراق را در درون سیلندر ها تشکیل می دهند. سرسیلندر ها بر اساس نوع خنک کننده انواع مختلفی دارند که برای آشنایی هر چه بهتر با تعمیر سرسیلندر مگان بهتر است با انواع آن که در ادامه به شما توضیح داده شده اند، بیشتر آشنا شوید:

تعمیر سرسیلندر مگان در تهران

تعمیر سرسیلندر مگان در تهران

سرسیلندر های هوا خنک: اولین مورد در ارتباط با انواع سرسیلندر های خودرو که به آن اشاره شده است را می توان به سرسیلندر های هوا خنک اختصاص داد. سرسیلندر های هوا خنک همان طور که از نام آن ها نیز می توان حدس زد، از طریق عبور هوا از سطح آن ها خنک می شوند. این نوع از سرسیلندر ها امروزه به مقدار بسیار کم تری مورد استفاده قرار می گیرند و اغلب خودرو های تولید شده امروزی از این نوع سرسیلندر ها استفاده نمی کنند چرا که سرسیلندر های هوا خنک کارایی زیادی ندارند.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر بخاری مگان در تهران

سرسیلندر های آب خنک: مورد بعدی در رابطه با انواع سرسیلندر ها بر اساس نوع خنک کننده که به آن اشاره شده است، سرسیلندر های آب خنک هستند که نقش زیادی در تعمیر سرسیلندر مگان نیز دارند. این نوع از سرسیلندر ها همان طور که از اسم آن ها نیز مشخص می باشد دارای شیار هایی هستند که در اثر عبور جریان آب در آن ها خنک می شوند. اغلب خودرو های تولید شده در شرکت های خودرو سازی امروزه از این نوع سرسیلندر ها استفاده می کنند. یک نوع مایع خنک کننده در این سرسیلندر ها وجود دارد که از باتری ماشین تامین می شود و باعث جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد دما در این سرسیلندر ها می شود.

تعمیر سرسیلندر مگان ۱۶۰۰

حال که با سرسیلندر و انواع آن به خوبی آشنا شدید بهتر است در رابطه با تعمیر سرسیلندر مگان ۱۶۰۰ نیز صحبت شود. برای این که تعمیر سرسیلندر مگان به خوبی انجام شود در ابتدا بایستی بدانیم که مشکل سرسیلندر خودرو چیست و یا به عبارتی دیگر آن را عیب یابی کنیم. با عیب یابی سرسیلندر خودرو می توان قیمت سرسیلندر مگان ۱۶۰۰ را نیز به شکل راحت تری تعیین کرد. در ادامه برخی از مشکلات معروف سرسیلندر ها به شما معرفی شده اند:

تاب پیدا کردن سرسیلندر: یکی از معروف ترین و متعدد ترین مشکلات مربوط به سرسیلندر که می تواند ما را مجبور به تعمیر سرسیلندر کند، تاب پیدا کردن سرسیلندر می باشد. بالا رفتن بیش از اندازه ی دمای موتور خودرو، باز و یا بسته کردن اشتباه سرسیلندر، باز کردن سرسیلندر هنگامی که دمای آن بالا می باشد و بسیاری از موارد دیگر می توانند باعث تاب پیدا کردن سرسیلندر ها شوند و شما را مجبور به تعمیر سرسیلندر مگان کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه تعمیر موتور مگان

تعمیر سرسیلندر مگان در تهران

تعمیر سرسیلندر مگان در تهران

کربن گرفتن سرسیلندر: از دیگر موارد مهم و مربوط به مشکلات سرسیلندر ها، می توان به کربن گرفتن سرسیلندر ها اشاره کرد. کربن گرفتن سرسیلندر ها می تواند شما را مجبور به تعمیر سرسیلندر مگان بکند چرا که در صورتی که این اتفاق بیفتد، کانال های آب و روغن مسدود می شوند و از طرفی دیگر نیز سوپاپ های خودرو دچار گرفتگی می شوند. البته بهتر است بدانید که کربن گرفتن سرسیلندر ها امری کاملا طبیعی است و پس از طی کردن مدت زمانی طولانی، سرسیلندر ها دچار کربن گرفتگی می شوند که با سرویس سرسیلندر ها، این مشکل رفع خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر گیربکس مگان شرق تهران

ترک خوردگی: آخرین بخش از مشکلات مربوط به سرسیلندر ها که به آن اشاره شده است مربوط به ترک خوردگی آن ها می شود. یخ زدن آب خنک کننده می تواند باعث ترک خوردگی در سرسیلندر ها شود. از طرفی دیگر بی دقتی در هنگام باز و یا بسته کردن سرسیلندر ها نیز می تواند باعث ترک خوردگی در سرسیلندر ها شود و شما را مجبور به تعمیر آن کند. از آن جایی که سرسیلندر ها قطعه های بسیار حساسی در خودرو می باشند و کمی بی دقتی در هنگام باز و بسته کردن آن ها می تواند باعث ترک خوردگی و یا تاب آوردن آن ها شود، بهتر است تعمیر سرسیلندر را به متخصصان و افراد کاربلد بسپارید و براز این کار به هر کسی اعتماد نکنید.

هزینه تعمیر سرسیلندر مگان

به طور کلی هدف ما از بیان مطالبی مانند تعمیر سرسیلندر مگان، تعمیر سر سیلندر مگان ۱۶۰۰، قیمت سرسیلندر مگان ۱۶۰۰ و … کمک به شما در جهت آشنایی بیشتر و بهتر با این قطعات و ویژگی های آن ها بوده است که امیدواریم به اندازه کافی موثر بوده باشد. برای اطلاع از قیمت سرسیلندر مگان ۱۶۰۰ به شما توصیه می شود که حتما سری به سایت تعمیرگاه رنو که یکی از بهترین و مجرب ترین مراکز خودرویی می باشد بزنید.