تعمیرگاه رنو مگان

تعمیرگاه رنو مگان

با معرفی تعمیرگاه رنو مگان در خدمت شما هستیم. شنیدن نام کمپانی رنو در وهله اول شما را به یاد نام خودرو مگان می اندازد چرا که در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است و با توجه به قیمت مناسب آن خواهان بسیار زیادی دارد. اما یکی از دغدغه های اصلی پس از خرید خودروهای خارجی داشتن یک تعمیرگاه مطمئن و کاربلد است تا در صورت نیاز به تعمیر و سرویس بتوانید به آنجا مراجعه کنید. خودرو نیز همانند انسان ممکن است طول سال بارها به پزشک خود نیاز داشته باشد تا آن را تعمیر کرد. انسان نیز در صورتی که هنگام بیماری به پزشک مراجعه نکند ممکن است بیماری آن شدیدتر شود و در نتیجه هزینه زیادی را برای درمان بپردازد. به همین منوال در صورتی که بخش کوچکی از خودرو شما خراب می شود برای تعمیر آن به تعمیرگاه رنو مگان مراجعه نمی کنید، در نتیجه آن ممکن است با خرابی خودرو مواجه شوید و هزینه زیادی را برای تعمیر آن پرداخت کنید. چه بسا از عمر مفید خودرو نیز کاسته می شود.

تعمیرگاه رنو مگان

تعمیرگاه رنو مگان

تعمیرگاه رنو مگان

خودروی مگان از خانواده کمپانی رنو می باشد که این خودرو حدود 30 سال پیش عرضه شده است و با وجود این خواهان بسیار زیادی دارد. یکی از عمده مشکلاتی که دارندگان خودرو مگان با آن مواجه هستند روغن ریزی مداوم آن می باشد که برای رفع آن هم ممکن است هزینه های زیادی را متحمل شده باشند. بهترین راهکار برای اینکه از این مشکل رهایی یابید این است که به تعمیرگاه رنو مگان مراجعه کنید. تنها کافیست برای رفع این مشکل به مجموعه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید تا مشکل را به صورت اصولی رفع کنند و از شر مشکل پیش آمده برای همیشه خلاص شوید.

از دیگر قسمت های مهم خودرو مگان سرسیلندر آن می باشد که بیشترین روغن ریزی از طریق آن صورت می پذیرد. این مشکل به دلیل عدم آگاهی در خصوص رعایت برخی از نکات نظیر بستن درست سرسلیندر در تعمیرگاه های متفرقه انجام می شود که در نتیجه ان باعث می شود خودرو شما دچار مشکلات جدیدتری می شود و مجبور می شوید برای حل مشکل هزینه های بیشتری را پرداخت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیرگاه رنو کپچر در تهران

سرویس دوره ای در تعمیرگاه رنو مگان

یکی از مهم ترین مسائل در مورد خودروهای رنو رعایت نکات تعمیر و نگهداری می باشد. هر خودرویی نیاز به سرویس دوره ای دارد و می بایست طی کیلومترهای مشخصی برای سرویس به تعمیرگاه رنو مگان مراجعه کنید. توصیه کارکنان با تجربه ایران رو این است که هر 60 هزار کیلومتر برای تعویض تسمه تایم خودرو خود به تعمیرگاه رنو مگان مراجعه کنید. البته این موضوع در مورد خودروهای اتومات به 50 هزار کیلومتر کاهش می یابد.

همچنین از دیگر موارد مهم در مورد سرویس دوره ای مراجعه به تعمیرگاه رنو مگان هر 7 هزار کیلومتر است. تعویض روغن موتور از جمله مواردی است که می بایست حتما در نظر داشته باشید چرا که بی توجهی به آن باعث می شود خودرو شما به روغن سوزی بیفتد. همچنین استفاده از روغن بی کیفیت نیز به این موضوع دامن می زند و در نتیجه خودرو شما با هزینه های سنگینی روبرو می شود. بنابراین بهتر است برای این امر به تعمیرگاه رنو مگان که یک تعمیرگاه درجه یک و متعهد است مراجعه کنید.

تعمیرگاه رنو مگان

تعمیرگاه رنو مگان

خدمات ایران رنو در تعمیرگاه رنو مگان

از آنجایی که مرکز تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران یک مرکز تخصصی کامل است، تمامی امور مرتبط به تعمیر خودروهای رنو در آن صورت می‌گیرد. از جمله خدمات مهمی که تعمیرگاه تخصصی مگان انجام می‌دهد شامل موارد زیر است تا رانندگان مشکلی بابت عدم رفع عیب خودروی خود نداشته باشند.

  • کلیه تعمیرات موتوری و تعمیر گیربکس
  • امور تخصصی تعمیر گیربکس‌های دستی و اتوماتیک
  • تعویض روغن موتور و روغن گیربکس اتوماتیک رنو و کلیه خدمات تعویض روغن
  • انجام سرویس‌های دوره‌ای نظیر دیاگ اصلی و تخصصی شرکت و تنظیم موتور و شست‌وشوی انژکتور جهت کاهش مصرف سوخت
  • انجام کلیه خدمات مربوط به جلوبندی
  • ارائه قطعات اصلی شرکت با تضمین کیفیت و کارکرد
  • تعویض سرسیلندر، واشر سرسیلندر، تسمه‌تایم و لنت‌های خودرو توسط تعمیرکاران ماهر تعمیرگاه تخصصی مگان
  • رفع عیوب برقی  و تعمیر جعبه‌فرمان در کنار تعویض دیسک صفحه خودورهای ساندرو و مگان و دیگر خانواده رنو

کسب اطلاعات بیشتر: تعویض ایسیو گیربکس کپچر

تعمیرگاه تخصصی ایران رنو

تعمیرگاه رنو مگان

تعمیرگاه رنو مگان

از جمله دغدغه‌هایی که بسیاری از رانندگان با آن مواجه هستند پراکندگی تعمیرات تخصصی قسمت‌های مختلف خودرو می‌باشد. اگر ماشین سواری ایشان با عیوبی مواجه شود مجبور هستند روزها وقت صرف کنند تا هر روز به یک مرکز تخصصی برای رفع عیب مراجعه نمایند. اما کلیه این خدمات در تعمیرگاه رنو مگان در یک مکان متمرکز شده و تعمیرکاران بخش‌های مختلف تعمیرگاه رنو مگان، قادر به رفع تمامی مشکلات بوجود آمده خواهند بود.

با این وجود وجود تمام سرویس‌های مربوط به ماشین در یک محل انجام شده و صرفه‌جویی فراوانی در وقت و البته هزینه‌های پرداختی برای راننده در پی خواهد داشت. حسن بزرگ دیگری که تعمیرگاه تخصصی مگان دارد این است که کلیه امور تعمیر و سرویس خودرو به صورت ضمانت و گارانتی صورت می‌پذیرد. در این حال راننده از صحت تعمیر ماشین اطمنیان خاطر داشته و در صورت مواجهه با عیوب احتمالی، از خدمات تعمیرگاه می‌تواند استفاده نماید.

لذا بزرگ‌ترین تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران با هدف کمک به هموطنان با استفاده از کارکنان و کارشناسان متخصص تعمیر خودروهای رنو توانسته است اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب نماید. از جمله دلایل کسب این سرمایه و اعتماد بزرگ استفاده از تیم متخصص تعمیر، احترام به مشتری، به کاربردن قطعات اصلی و هزینه منصفانه قطعات و دستمزد تعمیر می‌باشد. ارائه کیفیت بالای قطعات مورد نیاز و توجه به سرعت عمل و دقت فراوان در کار جهت تحویل به موقع خودرو به رانندگان، باعث شده است که مرکز تعمیرگاهی به بهترین تعمیرگاه تخصصی مگان تبدیل شود. برای بهره‌مندی از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب تعمیرگاه می‌توانید به سایت این مرکز مراجعه نمایید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *